לוגו אי-פי
אי-פי

מנחש ממדינת פלורידה זכה לבדו בפרס הראשון בהגרלת הלוטו האמריקאי (Powerball) שהתקיימה אמש (שבת) והעניקה פרס ראשון אסטרונומי בסך 590.5 מיליון דולר. הכרטיס שבו הופיעו המספרים 10,13,14,22,52 והמספר הנוסף 11, נקנה במרכול בעיירה זפרהילס.

דוברת מפעל הפיס האמריקאי לא מסרה פרטים נוספים על זהות הזוכה אך ציינה שפלורידה היא המדינה שבה זכו עד היום בפרס הראשון יותר מנחשים מבכל מדינה אחרת. ההגרלה שהתקיימה אמש היא השנייה בגדולה ביותר בהיסטוריה האמריקאית ולפניה מולאו די טפסים כדי לכסות 80% מהקומבינציות לזכייה. ההגרלה הנוכחית שנייה רק לזו שהתקיימה במארס 2012 ובה עמד סך הפרסים על 656 מיליון דולר. בסרטון - כתבת רשת איי-בי-סי על קדחת הלוטו.

טירוף הלוטו הורגש במלוא עוזו בימים האחרונים בכל תחנות המזל ב-42 המדינות שבהן מתקיימת הגרלת הפאוורבול. באחד המינימרקטים בלוס אנג'לס החליטו המנהלים לפצל את התור בקופה לשניים: אלה המבקשים לשלם על כרטיס לוטו ואלה שמבקשים לקנות מוצרים אחרים.

הסיכוי הנמוך לזכייה, שעמד על 1 ל-175.2 מיליון, לא הרתיע את המנחשים, שמילאו עוד ועוד תורים. חלקם אף ניסו להגדיל את סיכויהם וקנו את הכרטיסים בתחנות שבהן נרשמו זכיות בעבר. "לאורך השניים זכו בתחנה הזו שני מנחשים ביותר מעשרה מיליון דולר, אז אנשים בשכונה חושבים שזו תחנה עם מזל", סיפר עובד המינימרקט בלוס אנג'לס גורדון צ'אן.

מנחשת בתחנת דלק בפלורדיה, בסוף השבועצילום: רויטרס

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ