בן 13 בברזיל רצח ארבעה בני משפחה, הלך לבית הספר, חזר הביתה - והתאבד

מרסלו פסגיני רצח את שני הוריו, קציני משטרה, את סבתו ואת אחות סבתו. חבר: "החלום שלו היה לרצוח את הוריו ולהפוך לרוצח שכיר"

אי-אף-פי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים8
אי-אף-פי

ילד בן 13 בברזיל רצח את שני הוריו, את סבתו, את אחות סבתו, ואז העביר יום שלם בבית הספר לפני שחזר הביתה וירה בעצמו למוות. חמש הגופות נמצאו שלשום (שלישי) לפנות בוקר בתוך שני בתים הצמודים האחד לשני, צפונית לסאו פאולו. ככל הנראה, הוריו של מרסלו פסגיני נהרגו כבר ביום ראשון בלילה או בשני בבוקר.

"כל העדויות ממחישות שמרסלו (פסגיני) רצח את הוריו ובני משפחתו", אמר איטביגה פרנקו, חוקר מחלק הרצח של משטרת סאו פאולו במסיבת עיתונאים. לפי החוקר פרנקו, הילד הרוצח הצהיר בפני חברו בעבר כי הוא רוצה לרצוח את הוריו ולהיות רוצח שכיר.

"הוא תמיד אמר לי שהוא רוצה להפוך לרוצח שכיר. היתה לו תוכנית להרוג את הוריו במהלך שעות הלילה, כך שאיש לא יבחין, ואז לברוח מהבית במכונית של הוריו ולחיות במקום מבודד ונטוש", כך צוטט חברו של פסגיני בחקירת המשטרה.

פסגיני התאבד באמצעות יריה לרקתו השמאלית באקדח המשטרתי של אביו הקצין. אקדח נוסף בקוטר 32 מילימטר נמצא בילקוט שפסגיני נשא על גבו לבית הספר ביום שני. לפי המשטרה, לא נמצאה שום עדות לפריצה לשני הבתים בהם נמצאו הגופות. החקירה המשטרתית גם פוסלת אפשרות של "נקמה של ארגון פשע באב ובאם קציני המשטרה".

שני הוריו של פסגיני, קציני משטרה, בין הנרצחיםצילום: אי–פי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ