אשת ג’ורג’ זימרמן שזוכה מרצח נער שחור בפלורידה: הוא איים על אבי ועליי באקדח

המתנדב במשמר האזרחי כמעט הסתבך פעם נוספת לאחר זיכויו לפני חודשיים. אשתו טענה כי איים לירות בה ואביה, אך חזרה מגרסתה הראשונית לאחר מכן

ניו יורק טיימס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים5
ניו יורק טיימס

, ש מהאישום כי רצח את הנער השחור , נחקר אמש במשטרה במיאמי לאחר שאשתו שלי דיווחה כי הוא חבט באביה ואיים עליו ועליה ב. אולם, זימרמן וחמיו לא הגישו תלונה במשטרה, ושלי זימרמן אמרה לאחר מכן כי לא ראתה אקדח כלל וכלל.

"אני מפחדת באמת", אמרה אשתו של זימרמן בשיחה למוקד המשטרה, "אני לא יודעת למה הוא מסוגל". שלי זימרמן הגישה בקשה לגירושים לפני ארבעה ימים. היא סיפרה למוקדנית כי התקרית התרחשה בעת ויכוח בביתו של אביה, דייוויד דין, בלייק מארי הסמוכה לסאנפורד - שם ירה זימרמן למוות במרטין בפברואר 2012.

היא הוסיפה כי בעלה אמר להם כמה פעמים להתקרב אליו. "להתקרב אליו, ומה?", שאלו במוקד. "ואז הוא יירה בנו", השיבה האשה המבוהלת. אחר כך היא כבר שינתה את גירסתה. "אף אחד לא ראה אקדח", אמר השוטר זאק האדסון, "זימרמן אמר שלא היה אקדח עמו, ואנחנו לא מצאנו נשק. אני חושב שהיא הניחה שהיה לו כלי נשק".

מאז זיכויו ביולי האחרון, הופיע זימרמן בדיווחי חדשות כמה פעמים. לפני שבוע הוא נתפס נוהג בלייק מארי במהירות מופרזת וקיבל קנס. לפני כן נתפס נוהג במהירות מופרזת בצפון טקסס, אך שוחרר ללא עונש. בשבוע שעבר הופיעה אשתו שלי ברשת אי־בי־סי ודיברה על נישואיה.

היא כינתה את בעלה "אנוכי", ואמרה שלאחר שעמדה לצדו במשך שנה וחצי מאז שירה למוות בנער בן ה‑17, היא הרגישה שהוא השליך אותה הצדה לאחר שהשתמש בה. הזוג חי בהחבא במשך רוב תקופת המשפט. "אני חושבת שג'ורג' חושב רק על ג'ורג'", טענה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ