אמריקאית בת 19: רצחתי לפחות 23 בני אדם כחלק מפעילות בכת שטנית

מירנדה ברבור מואשמת כי פיתתה גבר בן 42 באמצעות מודעה באתר "קרייגסליסט" ואז רצחה אותו יחד עם בעלה. "הפסקתי לספור את מעשי הרצח"

לוגו רויטרס
רויטרס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לוגו רויטרס
רויטרס

צעירה המואשמת יחד עם בעלה ברצח גבר במדינת פנסילבניה, הודתה בריאיון עיתונאי מתא המעצר בלפחות 22 מעשי רצח נוספים ברחבי ארה"ב, וטוענת כי היא קשורה לכת שטנית שאליה הצטרפה בגיל 13. לפי דיווח בעיתון המקומי "דיילי אייטם", מירנדה ברבור בת ה-19, פיתתה בנובמבר 2013 את טרוי לה פררה, בן 42, להיפגש עמה באמצעות מודעה שפרסמה באתר הפופולרי "קרייגסליסט". השניים נפגשו בעיירה סנבורי ולאחר הרצח השליכו ברבור ובעלה אליט בן ה-22 את הגופה ברחוב צדדי.

"כשהגעתי ל-22 הפסקתי לספור. אני אומרת זאת כי אני רוצה לנהוג ביושר. לא אכפת לי אם מאמינים לי, אני פשוט רוצה לומר את זה. אינני רוצה לצאת מהכלא מכיוון שאני עלולה לרצוח שוב", אמרה ברבור בריאיון, "הוא (לה פררה) אמר דברים שלא צריכים להיאמר והדברים יצאו משליטה. הוא לא היה אמור להידקר, בעלי היה אמור לחנוק אותו וזה הכל".

מירנדה ברבור בתום אחד הדיונים בבית המשפט בסנבוריצילום: אי–פי

לדברי ברבור, יתר מעשי הרצח בוצעו לאורך תקופה של שש שנים - מאלסקה וקליפורניה שבמערב, דרך טקסס ועד צפון קרולינה שבמזרח. יצויין כי בהופעותיהם בבית המשפט כפרו אליט ומירנדה ברבור בהאשמות המיוחסות להם. לא ברור אם בידי המשטרה יש ראיות למעורבות הזוג במעשי רצח נוספים.

התביעה בפנסילבניה טוענת כי אליט ברבור התחבא מתחת שמיכה בחלק האחורי של רכבו בשעה שמירנדה אספה את לה פררה סמוך לקניון בעיר האריסבוג, כ-80 קילומטרים מדרום לסנבורי. כשניתן האות, זינק ברבור ממקומו וחנק את האיש בעוד מירנדה דוקרת אותו 20 פעמים. המשטרה המקומית, שערכה חיפוש בביתם של השניים, מסרה כי להערכתה הזוג "פשוט רצה לרצוח מישהו".

בני הזוג ברבור התחתנו בצפון קרולינה ועברו לפנסילבניה שלושה שבועות לפני הרצח. התביעה צפויה לבקש מבתי המשפט להטיל עונש מוות על השניים ללא קשר להסתכלות הפסיכיאטרית שהם צפויים לעבור בקרוב.

אליט ברבור. התחתנו ועברו לפנסילבניה שלושה שבועות לפני הרצחצילום: אי–פי

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ