בפעם השנייה בשנה וחצי: עצירים בקוויבק נמלטו באמצעות מסוק

הבריחה נעשתה מבית המעצר בעוד העצירים ממתינים למשפט. בפעם הקודמת נתפסו שני הנמלטים ועוזריהם בתוך כמה שעות

לוגו אי-פי
אי-פי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים2
לוגו אי-פי
אי-פי

שלושה עצירים הצליחו להימלט מבית מעצר בקוויבק סיטי בעזרת מסוק, כך מסרה המשטרה האזורית אמש (שבת). זו בריחת האסירים השנייה בעזרת מסוק שמתרחשת במחוז בשנה וחצי האחרונות.

המשטרה מסרה שהמסוק פנה מערבה מבית המעצר אורסיינויל לאחר הבריחה, אבל לא מסרה פרטים מעבר לכך. "אנחנו משתפים פעולה עם כל הגופים הרלוונטיים, כמו רשות שדות התעופה של קוויבק סיטי והסביבה, הבסיסים הצבאיים באזור ועורכים כמובן גם חיפוש קרקעי במקרה שהמסוק יימצא", אמרה דוברת המשטרה אודרי אן בילודו.

המשטרה פרסמה את זהותם של העצירים הנמלטים בחשבון הטוויטר שלה: איב דניס, דניס לפבר וסרג' פומרלו, שהוחזקו בבית המעצר בהמתנה למשפט שלהם - וביקשה את עזרת הציבור במציאתם, אבל הזהירה לא להתקרב אליהם, אלא לפנות מיד למשטרה.

בית המעצר אורסיינויל בקוויבק סיטיצילום: AP

התרחשה בחודש מארס אשתקד, אז טייס מסוק נאלץ באיומי אקדח לטוס לבית הסוהר סאן ג'רום בקוויבק כדי להטיס ממנו שני אסירים נמלטים. המקרה הקודם אירע גם כן בסוף שבוע, ביום ראשון אחר הצהריים.

שני האסירים טיפסו אז על סולם חבלים שהכינו מראש ונכנסו לתוך המסוק, איתו נמלטו מהמקום. במקרה ההוא, בתוך כמה שעות מהבריחה, המשטרה עצרה את שני הבורחים ושני חשודים נוספים שחטפו את המסוק והביאו אותו לבית הכלא. חשבון הטוויטר של משטרת קוויבק:

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ