תושב צפת בן 35 נהרג בטיול בפרו

פבל לרמן נהרג באזור אליו לא ניתן להגיע בטיסה, מרחק שבע שעות נסיעה מהבירה. אביו סיפר שבנו היה אמור לשוב לפני כחודש, אך דחה חזרתו

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

פבל לרמן, בן 35 מצפת, נהרג במהלך טרק באזור העיר וואראס (Huaraz) בפרו. לפני כחצי שנה סיים לרמן לימודי רפואה ויצא לטיול בדרום אמריקה.קונסול ישראל בבירת פרו לימה פועל להעביר את ארונו של לרמן לישראל. במשרד החוץ מסרו כי מדובר באזור שלא ניתן להגיע אליו בטיסה אלא רק ברכב, במרחק שבע שעות נסיעה מלימה. משרד החוץ עידכן בני המשפחה.

לרמן הצטרף לקבוצה של 18 מטיילים שיצאו לטרק שנקרא "לגונה 69". אחת המטיילות סיפרה כי לאחר שהחלו לטייל לרמן חש ברע, ואחד המדריכים אמר שייקח אותו בחזרה לרכבם. לדבריה, לאחר כשלוש שעות, כאשר המדריך חזר וסיפר למטיילים על מצבו של לרמן, הם שבו לאחור בריצה ומצאו אותו כשהוא חיוור ועם דופק נמוך מאד. הקבוצה החזירה את לרמן לתחילת המסלול, והוא פונה לבית החולים. 

אביו של פבל, ד״ר ארקדי לרמן, סיפר כי בנו טייל בדרום אמריקה בחצי השנה האחרונה. לדבריו, הוא היה אמור לחזור ארצה לפני כחודש, אך החליט להמשיך ולבקר גם בפרו. אתמול בצהרים עוד הספיק הבן לשוחח עם משפחתו. לרמן למד רפואה באוניברסיטה העברית בירושלים והתמחה בבית חולים כרמל בחיפה. 

בספטמבר בשנה שעברה נמצאה גופתה של ים לוי, בת 23, שנעלמה בגרמניה, סמוך לעיירה אוברסטדורף שבדרום המדינה. תחילה דווח על מציאת הגופה בתחנת הרדיו המקומית AllgäuHIT, ובהמשך אישר דובר המשטרה המקומית לתקשורת הגרמנית כי מדובר בגופתה של לוי. הדובר סיפר כי מותה נגרם מנפילה מגובה רב. הגופה נמצאה על הר בגובה כ-1,150, כ-200 קילומטרים מדרום מערב למינכן, והורדה באמצעות מסוק.

כמה ימים לפני כן דווח על היעדרותה של לוי, מהיישוב לפיד הסמוך למודיעין, שטיילה לבדה בדרום גרמניה. היא יצאה מהמלון שבו התאכסנה בעיר אימנשטאט, ככל הידוע כדי לטייל בסביבה, ויום לאחר מכן שלחה לחברתה תמונה שלה מטיול באזור. על פי עדויות, היא נראתה מאוחר יותר בחברת שני גברים וצעירה, שאתם טיילה כנראה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ