יוסטון: אב ירה למוות בארבעה מילדיו ובשני קרובי משפחה נוספים

הירי ככל הנראה התרחש על רקע סכסוך עם האם. אחת הילדות הצליחה להתקשר למשטרה ולהזהיר שהאב בדרכו לבית הסבא והסבתא

גרדיאן, אי-פי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גרדיאן, אי-פי

אב ירה אתמול (רביעי) בילדיו בפרבר של יוסטון, טקסס, והרג ארבעה מהם בנוסף לשני קרובי משפחה שהיו איתם באותה עת. אחת מבנותיו, נערה בת 15, נפצעה קשה והצליחה להתקשר למשטרה ולהזהיר אותם כי האב בדרכו לבית הסבא והסבתא שבקרבת מקום, כדי להמשיך את מסע ההרג שלו. לאחר מכן גם היא מתה בבית החולים.

בעקבות שיחת הטלפון, המשטרה המקומית דלקה אחריו והחל מרדף משטרתי שבסופו הנהג הגיע למבוי סתום והשוטרים מכתרים אותו מכל עבר. במשך שעתיים הוא נותר באוטו כשהוא מכוון אקדח לראשו, ולאחר משא ומתן ממושך עם השוטרים הוא יצא מהרכב ונכנע ללא עימות.

שידור חי של החדשות המקומיות ברשת ABC הראו את החשוד יוצא מתוך רכבו באזור השעה 10 בערב כשידיו באוויר. הוא הלך כמה צעדים ואחרי כמה שניות נשכב על הרצפה ונאזק על ידי השוטרים.

הירי התרחש בתוך פרבר בשם ספרינג, הנחשב למיושב בידי אנשי מעמד בינוני. ככל הנראה מה שעורר את הירי היה ויכוח בין האב לאם, שחיו בנפרד. האם היתה באותו זמן מחוץ למדינה והילדים שהו אצל קרובי המשפחה. הילדים שנהרגו היו בני 14, 9, 7 ו-4, שניים מהם היו מאומצים והאחרים ילדים ביולוגים של בני הזוג. המבוגרים שנהרגו היו בני 39 ו-33.

מארק הרמן, שוטר מקומי, אמר לעיתון "יוסטון כרוניקל" שהרשויות הגיעו למקום בשעה שש ומצאו את הקורבנות הראשונים. הרשויות לא מסרו את זהות הקורבנות או החשוד, רק אמרו שהוא בשנות השלושים לחייו.

זהו הירי השני ביוסטון מאז שבת, אז ארבעה אנשים נפצעו לאחר שאדם ירה לתוך קהל במהלך מסיבה בפסטיבל הקאריבי של יוסטון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ