שנתיים מאסר וחצי נגזרו על גבר שקיים יחסי מין עם אשה מול מתרחצים בחוף ים בפלורידה

האיש, שישב בכלא בעבר על עבירות סמים, קיים יחסי מין עם אשה לעיני ילדה שהיתה בחוף. כשהתבקש להפסיק במעשיו הגיב בתקיפות מה שהשפיע על חומרת העונש

רויטרס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רויטרס

גבר שהורשע בקיום יחסי מין לאור יום ולעיני ילדים על חוף הים בפלורידה נידון אתמול (שני) לשנתיים מאסר וחצי, כך הודיע תובע מטעם המדינה. האיש חוסה קביירו, בן 40, נעצר ברדנטון ביץ', שבמרכז פלורידה לפני שנה בדיוק אחרי שמתרחצים בחוף התלוננו כי הוא מתגפף ומקיים יחסי מין עם אשה על החוף בשעות הצהריים.

לפי המשטרה, ילדה בת ארבע היתה עדה למעשים, שאף תועדו על ידי המבלים בחוף. הסרטון דלף לאינטרנט והיווה עדות מפתח במשפט נגד השניים. כאשר אמה של הילדה דרשה מהשניים להפסיק, ענה לה קביירו בצורה תקיפה, מעשה שהשפיע על חומרת העונש שהוטל עליו, כך לפי עוזר התביעה הכללית מטעם המדינה, אנתוני דפונססה. עם זאת טען דפונססה כי "העונש שנגזר עליו הוא דיי עלוב".

קביירו, שכבר ריצה בעבר שמונה שנים בכלא בגין הברחת קוקאין, היה עלול לקבל עד 15 שנות מאסר בשל התנהגותו. הוא והאשה שעמה קיים את היחסים, אליסה אלברס בת 21, הורשעו במעשי תאווה וולגרים לעיני קטין, עבירה מדרגה שנייה. על פי החוק, מעשים גסים שמבוצעים על ידי בגירים מעל גיל 18 נגד או בנוכחות קטינים מתחת לגיל 16, נחשבים לעבירה בפלורידה ולכן השניים יירשמו ברשויות כעברייני מין. לדברי דפונססה, אלברס, ששהתה זמן קצרבמעצר לאחר שעבורה דרשה התביעה עונש מקל, השתחררה מהכלא.

בני הזוג קבלרו ואלברזצילום: שריף מחוז מנטי

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ