דוברת איגוד הרובאים האמריקאי מאיימת על עיתונאים: זמנכם קצוב

בסרטון שהועלה לטוויטר, דנה לואש פונה ל"שקרנים בתקשורת", ל"צבועים בהוליווד" לפוליטיקאים ואף לספורטאים. בסיומו היא הופכת שעון חול ואומרת: "הוא מתחיל לרוץ עכשיו"

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ

איגוד הרובאים הלאומי בארה"ב (NRA) פרסם שלשום (שני) סרטון עם מסר מאיים לעיתונאים: זמנכם קצוב. בסרטון שפורסם בחשבון הטוויטר של ה-NRA, דוברת האיגוד דנה לואש פונה "לחברים השקרנים בתקשורת", הופכת שעון חול ואומרת: "השעון מתחיל לרוץ עכשיו".

"נמאס לנו מהשקרים, מהצביעות, מההתנשאות, מהשנאה ומהחדשות הכוזבות", אומרת לואש, "סיימנו עם האג'נדה שלכם, המערערת על המצביעים ועל החירות באמריקה". היא ציינה בין היתר את כלי התקשורת האמריקאים CNN, וושינגטון פוסט וניו יורק טיימס, שלדבריה מפרסמים תעמולה, ומנתה גורמים נוספים שנגדם מכוון האיום. "לכל הצבועים בהוליווד, לספורטאים שמשתמשים בחופש הביטוי לערער על מה שהדגל שלנו מייצג", אמרה, "לפוליטיקאים שמעדיפים לצפות באמריקה נשרפת מאשר לוותר על קרטוב מהכוח שלהם, למגישי תוכניות הלילה שחושבים שהדעה היחידה שחשובה היא הדעה שלהם". 

לאחר הקראת הרשימה שאורכת מעט יותר מדקה, לואש הופכת את שעון החול. אז המסך מחשיך, ועולה בו מסר המקדם את התוכנית החדשה של לואש ב-NRATV. 

מאז הטבח בבית הספר בפלורידה, שבו נהרגו 17 תלמידים ומורים, גוברת הביקורת נגד האיגוד, ואף יוזמות אזרחיות להחרימו צוברות תאוצה. בתגובה לביקורת, מנכ"ל ה-NRA, ויין להפייר, התבטא באנטישמיות, ובין היתר האשים את המיליארדר היהודי ג'ורג' סורוס בארגון המחאה. 

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ