גרדיאן

דוברת הבית הלבן שרה האקבי סנדרס סיפרה כי גורשה ממסעדה בגלל שהיא עובדת בשביל דונלד טראמפ. בציוץ שפרסמה בטוויטר, כתבה האקבי סנדרס: "אמש אמר לי הבעלים של מסעדת 'רד הן' בלקסינגטון, וירג'יניה, לעזוב את המסעדה בגלל שאני עובדת עבור נשיא ארה"ב, ואני עזבתי בנימוס". היא הוסיפה: "אני תמיד משתדלת להתייחס לאנשים, גם כאלו שלא מסכימים איתי, במלוא הכבוד ואמשיך לנהוג כך".

הציוץ של שרה הקאבי סנדרס

רבים ברשתות החברתיות הביעו זעם על התקרית, וקראו להחרים את המסעדה. אחרים היללו את בעלי המקום. המקרה התרחש ימים לאחר שתי תקריות דומות, בהן סטיבן מילר, יועצו של הנשיא שהציע את מדיניות "אפס סובלנות" ותכנן את הפרדת הילדים מהוריהם בגבול, וקירסטן נילסן, השרה לביטחון לאומי בממשל טראמפ, הוצאו ממסעדות מקסיקאיות בוושינגטון לאור מחאות קולניות של הסועדים.

ג'ייק פולי-שולץ, שטוען שהוא ממלצר במסעדה, כתב בפוסט בפייסבוק: "מילצרתי את שרה האקבי סנדרס במשך בדיוק 2 דקות עד שבעלי המסעדה העיף אותה מהמקום עם שבעה מבני משפחתה". הפוסט שלו הוסר מהרשת שעות לאחר שפורסם. ברשתות החברתיות נפוצה גם תמונה של פתק שכתוב עליו בכתב יד "שרה האקבי סנדרס - 86". "86" הוא סלנג ל"להעיף".

הפתק שכביכול נכתב במסעדה: "שרה הקאבי סנדרס - להעיף"

אין זו הפעם הראשונה שבעלי מסעדות באזור וושינגטון מביעים עמדה פוליטית כשבעלי תפקידים נכנסים לבתי העסק שלהם. שר ההגנה לשעבר דונלד רמספלד גורש ממסעדת דגים עם משפחתו לאחר שהשפית והבעלים הודיעה ש"לא תגיש אוכל לפושע מלחמה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ