שוטרת בארגנטינה שהניקה תינוק שהופרד מאמו ריגשה מדינה שלמה

תינוק שהופרד ממשפחתו ביחד עם חמשת אחיו לאחר שנמצאו סובלים מתת-תזונה לא הפסיק לבכות בבית החולים. שוטרת שעבדה במקום הרגיעה אותו ותיעוד השניים הפך ויראלי וזיכה אותה בקידום

לוגו גרדיאן
גרדיאן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לוגו גרדיאן
גרדיאן

שוטרת בארגנטינה קיבלה קידום לאחר שהניקה תינוק בוכה שנלקח מאמו כדי להרגיע אותו. סלסטה אז'לה היתה בתפקיד בבית חולים לילדים ליד בואנוס איירס כששמעה את בכי התינוק. גורם משטרתי אמר לרשת CNN  האמריקאית שהשוטרת החלה להניק את התינוק לאחר ששוחחה עם הנהלת המקום.

סיפורה של השוטרת שניחמה את התינוק הבודד התפרסם ברחבי המדינה לאחר שעמיתה לעבודה של אז'לה, מרקוס הרדייה, העלה בשבוע שעבר לפייסבוק תמונה שלה מניקה את התינוק. השוטר הארגנטיני כתב: "אני רוצה לפרסם בפומבי את המחווה הזו של אהבה שעשית היום עם התינוק הזה, שלא הכרת אותו, אבל שלא היססת לנהוג כמו אמא. לא היה אכפת לך אם הוא מלוכלך או מסריח. דברים כאלה לא רואים בכל יום".

השוטרת סלסטה איילה והתינוק שהופרד מאמו

הפוסט של השוטרת המניקה שותף ברשת החברתית יותר ממאה אלף פעם. האירוע עצמו התרחש ב-14 באוגוסט, באותו יום שבו ציינו את יום השוטרת בארגנטינה.

בראיון לאתר קרוניה, אמרה השוטרת אז'לה: "שמתי לב שהוא רעב משום שהוא שם את היד שלו בתוך פיו, אז ביקשתי לחבק אותו והנקתי אותו. זה היה רגע עצוב, זה שבר אותי לראות אותו כך. החברה צריכה להיות רגישה לדברים שמשפיעים על ילדים. זה לא יכול לקרות".

התקשורת המקומית דיווחה שהתינוק היה אחד משישה אחים שסבלו מתת-תזונה.

השר לענייני ביטחון במחוז בואנוס איירס, כריסטיאן ריטונדו, הודיע על קידומה של אז'לה לדרגת סרג'נט. "רצינו להודות לך באופן אישי על המחווה הזו של אהבה ספונטנית שהצליחה להרגיע את בכי התינוק", צייץ השר בטוויטר שלו. "זה סוג המשטרה שאנו גאים בה, המשטרה שאנחנו רוצים".

מחלקת כיבוי האש המקומי שבה מתנדבת אז'לה, גם יצאה בדברי הלל עליה. "פעולות כאלה ממלאות אותנו בגאווה", היא מסרה.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ