המועמדת שהאשימה את דוברו של נתניהו בתקיפה מינית ניצחה בפריימריז

ג'וליה סלזאר, צייצה את הטענה ימים ספורים לפני הבחירות, תייצג את המחוז שלה בסנאט בניו יורק. בקמפיין התעוררו שאלות לגבי הרקע שלה, לאחר שדווח כי שיקרה לגבי מוצאה

ניו יורק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
סלזאר, אתמול
סלזאר, אתמולצילום: AFP

ג'וליה סלזאר, האשה הראשונה שהאשימה את דוברו של נתניהו, דיוויד קיז, בתקיפה מינית, ניצחה הלילה (שישי) בבחירות המקדימות במפלגה הדמוקרטית לסנאט בניו יורק. באין מועמד רפובליקאי שיתמודד מולה בבחירות האמצע בעוד חודשיים, ניצחונה בפריימריז מבטיח כי סלאזר, בת 27, תייצג את מחוז 18, צפון ברוקלין, בסנאט של מדינת ניו יורק.

סלזאר ניצחה על אף שבאחרונה התעוררו שאלות על הרקע שלה, שאף ערערו על אמינותה. בין היתר, פורסם כי היא שיקרה לגבי מוצאה היהודי וניסתה להציג את עצמה כמהגרת מקולומביה, למרות שנולדה בפלורידה. בתגובה, סלאזר טענה כי עברה גיור רפורמי וכי כבת של מהגרים, הביוגרפיה שלה לא הובנה נכון.

סלאזר הסוציאל דמוקרטית הביסה את הסנאטור מרטין דילן שהחזיק במושב 16 שנה. במהלך הקמפיין שלה היא תקפה אותו על כך שלא פעל דיו כדי לסייע לנזקקים ולעצור את הג'נטריפיקציה. 

ימים בודדים לפני הבחירות, האשימה סלאזר את דוברו של ראש הממשלה נתניהו, דיוויד קיז, בתקיפה מינית. בהודעה שפרסמה ברשתות החברתיות, כתבה כי היא מפרסמת את הדברים מכיוון שעומדת להתפרסם כתבה בנושא בניגוד לרצונה, שתחשוף אותה כקורבן תקיפה מינית. הלילה פורסם בניו יורק טיימס סיפורה על התקיפה המינית שעברה לכאורה בידי קיז.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ