הציע נישואים לחברתו בסנטרל פארק, אבל אז הם איבדו את הטבעת. משטרת ניו יורק נחלצה לעזרתם

הטבעת היתה גדולה על אצבעה של דניאלה אנתוני הבריטית ונפלה בין סורגי פתח אוורור של הרכבת התחתית בכיכר טיימס ■ המשטרה חילצה את הטבעת והצליחה לאתר את הזוג בעזרת טוויטר

גרדיאן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גרדיאן

ג'ון דרנאן ודניאלה אנתוני הבריטים התמודדו עם סיוט שכל זוג חושש ממנו: הם איבדו את טבעת האירוסין שלהם בניו יורק אחרי הצעת הנישואים. המשטרה המקומית הצליחה למצוא את הטבעת ותשיב אותה לבני הזוג אחרי שביקשה בטוויטר את עזרת הציבור לאתר אותם.

צילומי אבטחה תיעדו כיצד הזוג נכשל בניסיונותיו להשיג את הטבעת שנפלה בין סורגים של פתח אוורור של הרכבת התחתית. זאת, למרות שעשרות עוברי אורח התגייסו וחיפשו אותה במשך כשעתיים. משטרת העיר ניו יורק פרסמה שלשום (שבת) את הסרטון והפכה אותו ויראלי, תוך שצבר יותר מ-20 אלף ציוצים מחדש. 

מאוחר יותר הצליחו השוטרים להגיע לטבעת ולנקות אותה. עם זאת, לא הצליחו לאתר את הזוג ועל כן פנו לרשת החברתית. הידיעה הגיעה לזוג במהרה, אף שבאותו הזמן הם כבר שבו לבריטניה. "הזוג המאושר חזר למולדתו, אולם הודות לציוצים מחדש הם שמעו שאנחנו מחפשים אותם!" נכתב אתמול בחשבון הרשמי של המשטרה ברשת החברתית. "אנחנו פועלים להחזיר להם את הטבעת, מזל טוב!"

שעה קלה לאחר מכן צייצה המשטרה תמונה בה נראה הזוג, מפיטרבורו שבאנגליה, מרים כוסית כדי לחגוג את סיומה המפתיע של הפרשה. "אנחנו כה שמחים, לא האמנו שנקבל אותה בחזרה", סיפרו השניים לרשת BBC במולדתם. דרנאן אמר כי הוא שקל זמן רב להציע לזוגתו נישואים, וכי נשא את הטבעת בכיסו במשך יומיים.

"אני רוצה להבהיר שלא הצעתי בכיכר טיימס, שם איבדנו את הטבעת", הדגיש הארוס הטרי והבהיר כי שלף את הטבעת בסנטרל פארק כשעתיים קודם לכן. "זה היה הזמן המתאים. עלי שלכת נשרו מסביב ולא היו הרבה אנשים".

הטבעת היתה גדולה מדי לאצבעה של אנתוני, אולם ארוסה התעקש שתענוד אותה. זמן קצר לאחר שנחתו בבריטניה חבר שאל אותם אם הם הזוג שאותו מחפשת משטרת ניו יורק.

"אנחנו לא משתמשים בטוויטר", סיפרה אנתוני, "לא היה לנו מושג שמחפשים אותנו". הזוג ביקש להודות לכולם, "ובעיקר למשטרת ניו יורק", ששיתפה את סיפורם.

לכתבה של מתה באסבי בגרדיאן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ