במשך 100 שנה אסרו על מלחמות שלג בעיר בקולורדו - עד שילד אחד החליט למחות

דיין בסט בן התשע כתב מכתבים לעיריית סווראנס וביקש לבטל חוק ישן שאוסר מלחמות שלג: "רוצה לזרוק כדור שלג מבלי להסתבך". הוא הוזמן להציג את טיעוניו בישיבת מועצת העיר ונחל הצלחה

לוגו אי-פי
אי-פי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לוגו אי-פי
אי-פי

ילד בן תשע הצליח לשכנע ראשי עיר קטנה בצפון קולורדו לבטל איסור בן קרוב למאה שנה על מלחמות שלג. בעקבות הצלחתו יודע הילד, דיין בסט, מה תהיה המטרה הראשונה שלו - אחיו הקטן.

בסט, שמתגורר בעיר סווראנס המושלגת לעתים קרובות, הציג אתמול (שני) את טיעוניו בישיבה של מועצת העיר, וחברי המועצה הצביעו פה אחד להסיר את האיסור.

דיין בסט מציג את טיעוניו בפני חברי מועצת העיר סווראנס, אתמול

"אני חושב שזה חוק מיושן", אמר דיין בפתח הדיון. "אני רוצה להיות מסוגל לזרוק כדור שלג מבלי להסתבך".

אמו של דיין, ברוק בסט, אמרה לעיתון "גרילי טריביון" שבנה מדבר על כדורי שלג מאז שגילה לפני חודש וחצי שזה לא חוקי להשליך אותם בתוך גבולות העיר. בפעם הקודמת שבה ירד שלג בעיר, דיין סיפר שהוא וחבריו הביטו מסביב וחיפשו שוטרים ודיברו בצחוק על האפשרות שיעברו על החוק.

קייל רייטקרק, עובד בעיריית סווראנס, אמר שהחוק נגד מלחמות שלג היה חלק מצו רחב יותר שהוציא מחוץ לחוק השלכה או יידוי של אבנים או טילים לעבר אנשים, בעלי חיים, בניינים, עצים, כל נכס ציבורי כלשהו או כלי רכב. כדורי שלג נפלו תחת ההגדרה של העירייה ל"טילים".

דיין החליט לצאת למאבק וכתב ביחד עם חבריו לכיתה מכתבים לעירייה שבה דרשו לבטל את האיסור על מלחמות שלג. לאחר הצלחתו של הילד בן התשע בישיבת מועצת העיר אתמול, אחיו הקטן צריך להיזהר מעתה. כשחברי המועצה שאלו את דיין במי הוא רוצה לפגוע בכדור שלג, הוא הצביע לעבר אחיו הקטן.

דיין ומשפחתו חקרו את החוקים והצווים השונים של העיר סווראנס, בהם אחד שמגדיר חיות מחמד כחתולים וכלבים בלבד. הילד מקולורדו מחזיק בביתו שרקן שגם אסור על פי החוק המקומי.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ