ישראלי נעצר בארגנטינה בחשד לרצח אמו ודודתו

לפי כלי תקשורת מקומיים, בדירתו של גיל פרג נמצאו כתמי דם לאחר מעצרו. הוא אמר כי היעלמות הנשים נועדה לנקום בו וכי מאיימים על חייו. "הוא שקרן פתולוגי", כתב עליו קרוב משפחתו

לוגו הארץ
הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
פרחיה סרוסי ולילי פרג', הנרצחות
לוגו הארץ
הארץ

משטרת ארגנטינה עצרה אתמול (שישי) את גיל פרג, ישראלי בן 36, בחשד לרצח אמו ודודתו - כך דיווחו כלי תקשורת במדינה. השתיים, לילי פרג ופרחיה סרוסי, נראו לאחרונה לפני שבועיים במחוז מנדוסה כאשר נסעו לבקר את הבן. לפי הדיווחים, פרג העיד שראה את השתיים עולות על אוטובוס ושיער כי היעלמותן היא "נקמה" בו וכי מאיימים על חייו. באחת הבדיקות שנערכו בביתו לאחר מעצרו מצאה המשטרה כתמי דם, והם נשלחו לבדיקה. 

לפי אחד הדיווחים, פרג עדכן את המשטרה בהיעלמותן של הנשים. בימים האחרונים נסעו קרוביהן לחפשן בארגנטינה, וכעת הם מסרבים להגיב על ההתפתחויות.

מעצרו של גיל פרג

אחד מקרוביו של פרג, אמנון שריג, כתב בפייסבוק: "אני לא סובל אותו (את פרג). לא פגשתי אדם בגלעד. פגשתי רוע. הוא בעיניי שקרן, שקרן פתולוגי. אתמול, בריאיון לעיתון מקומי, אמר במו פיו שאולי מישהו רצה להתנקם בו. אני מאמין לו לחלוטין. כל מי שמסתכל על תמונתו רואה את הצלקת הגדולה מהניתוח שעבר להוציא את הקליע. והחשבון אולי נסגר אתו. אין לי שום הסבר אחר להיעלמותן של אחיותינו. המשפחה המורחבת חשבה שהוא איזה מסכן מבולבל, גאון משובש שחי עם חתולים באיזה חור, ופיתה את אמו לבוא לבקר אותו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ