עוזרת בית שנתקעה במעלית של מיליארדר בניו יורק חולצה אחרי שלושה ימים

העוזרת נותרה בבית אחרי שהמשפחה נסעה לסוף השבוע. היא נתקעה ביום שישי בערב וחולצה רק בשני בבוקר כשהיא מיובשת, אך במצב יציב. הכבאים שהגיעו לטפל במעלית התקולה הופתעה לגלות אותה בפנים

גרדיאן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גרדיאן

אשה העובדת כעוזרת בית חולצה אתמול (שני) אחרי שנתקעה במעלית בבית של מיליארדר במנהטן במשך שלושה ימים, ופונתה לבית החולים במצב יציב.

הבית נמצא בבעלותו של המיליארדר וורן סטיבנס, מנכ"ל בנק ההשקעות סטפנס ועל פי ההערכות הוא שווה 2.4 מיליארד דולר. סטיבנס ומשפחתו לא היו בבית במהלך כל סוף השבוע. הם השאירו שם את עוזרת הבית שלהם, מריטס פורטליזה, לבד. ביום שישי בערב היא נכנסה למעלית שנמצאת בתוך הבית, ונתקעה.

ביום שני בבוקר, קרוב משפחה של סטיבנס ושליח טלפנו ל-911 כשהם גילו שהמעלית לא עובדת. כשהכבאים הגיעו למקום הם הופתעו לגלות את פורטליזה בתוכה. "נקראנו לטפל במעלית תקועה", סיפר בכיר בכבאות ניו יורק, "לא לטפל באדם שנתקע במעלית".

הכבאים גילו שעוזרת הבית נתקעה בין הקומות השנייה לשלישית בבית. אחרי שחולצה היא נלקחה לבית חולים. הרשויות מסרו כי היא היתה מיובשת, אבל במצב יציב. לפי הרשויות, המעלית נבדקה בחודש יולי ונמצאה תקינה. לא ברור אם לפורטליזה היה טלפון נייד או אם כפתור החירום במעלית עבד.

דובר מטעם משפחת סטיבנס מסר כי פורטליזה עובדת עבור המשפחה זה 18 שנה ותיאר אותה כחלק מהמשפחה המורחבת. "משפחת סטיבנס שמחה לשמוע שהיא במצב טוב בבית החולים. הסיבה לתקרית המצערת הזו נחקרת והצעדים המתאימים יינקטו כדי להבטיח שמשהו כזה לעולם לא יקרה שוב", אמר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ