מנהלת התקשורת של מלניה טראמפ מונתה לתפקיד דוברת הבית הלבן

סטפני גרישם הצטרפה לקמפיין של דונלד טראמפ ב-2015 ומאז יצאה להגנתו ולהגנת משפחתו פעמים רבות. היא תשמש גם בתפקיד מנהלת התקשורת, שלא היה מאויש מאז חודש מארס

לוגו ניו יורק טיימס
ניו יורק טיימס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גרישם בוושינגטון, בשבוע שעבר
לוגו ניו יורק טיימס
ניו יורק טיימס

הגברת הראשונה של ארה"ב, מלניה טראמפ, הודיעה היום (שלישי) בחשבון הטוויטר שלה כי סטפני גרישם, ששימשה כדוברת שלה, תחליף את דוברת הבית הלבן שרה האקבי סנדרס, שהודיעה לפני כשבועיים כי תעזוב את תפקידה בסוף החודש. גרישם תמלא גם את תפקיד מנהלת התקשורת של הבית הלבן, תפקיד שלא היה מאויש מאז עזב אותו ביל שיין בחודש מארס.

גרישם הצטרפה לקמפיין של הנשיא דונלד טראמפ ב-2015 והיא אחת מהיועצים האחרונים מהקמפיין שעדיין עובדים בבית הלבן. היא נחשבת ליועצת מהימנה של הזוג טראמפ אחרי שהשניים נכנסו לבית הלבן והיא נהגה להגן על הגברת טראמפ ועל משפחת טראמפ כולה גם בטורים ובמאמרים בתקשורת, ושמרה על האגף המזרחי בבית הלבן נקי מהדלפות יחסית.

גרישם תהיה הדוברת השלישית של הנשיא טראמפ תוך פחות משלוש שנים. הדובר הראשון, שון ספייסר, עזב את תפקידו אחרי שישה חודשים בלבד והוא זכור בשל התבטאויות שנויות במחלוקת - בהן השוואת גודל הקהל בהשבעת של טראמפ לזה שנכח בהשבעת אובמה והטענה כי מדובר בקהל הגדול ביותר שהיה נוכח בהשבעת נשיא.

סנדרס שמונתה אחריו לתפקיד נקטה גישה שונה ושימשה יותר כיועצת במעגל הפנימי של הנשיא. בינואר הודיע טראמפ שהורה לסנדרס שלא להטריח את עצמה ולקיים את התדרוך היומי המסורתי לכתבים. זאת, משום שהתקשורת מסקרת את סנדרס "בצורה גסה ביותר ולא מדויקת, בייחוד אנשים מסוימים בתקשורת".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ