תנינים על קריסטל מת'? משטרת טנסי הזהירה משטיפת סמים באסלה

האזהרה, שרבים טוענים שהינה הומוריסטית, פורסמה ברשתות החברתיות אחרי שנתפס חשוד מנסה להעלים את הסמים שנשא עמו באסלה. המשטרה התריעה שגם עופות עלולים להיפגע

לוגו הארץ
הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
תנין שנתפס בצפון ארה"ב, אתמול
לוגו הארץ
הארץ

משטרת טנסי מזהירה את האזרחים להפסיק לשטוף באסלה שיירי סמים מחשש שהם עלולים להגיע דרך מערכות הביוב לתנינים החיים בסביבה ולגרום להם להתמכר למתאמפטמין (קריסטל מת'). כך פורסם ברשת CNN.

האזהרה, ספק רצינית ספק הומוריסטית, פורסמה בפוסט שהועלה לרשתות החברתיות ביום שבת אחרי שהמשטרה תפסה חשוד לפני שהצליח לשטוף את הסמים שהיו ברשותו באסלה בבית שלו. החשוד אומנם נעצר, אולם המשטרה התריעה שזה לא עניין חד פעמי או פעוט משום שסמים במערכת הביוב מוצאים את עצמם בבריכות האגירה ובסופו של דבר נשטפים בזרם המים. משם קצרה הדרך לקיבתם של התנינים שפוקדים את נחל שואל העובר בסביבה.

"אנשינו ברשויות הביוב גאים מאוד שהם מצליחים לטהר את המים... אבל הם לא באמת ערוכים להתמודד עם מת'", נכתב בפוסט של משטרת העיר לורטו ברשתות החברתיות. "ברווזים, אווזים ועופות אחרים מבקרים תדיר בבורות הביוב ואנחנו מתחלחלים מלחשוב מה הם יכולים לעשות אם יהיו על מת'".

עם זאת, בניגוד לכלי התקשורת האמריקאיים, הגולשים ברשתות החברתיות לא לקחו - בצדק או לא - את האזהרה ברצינות. חלקם הזכירו פוסטים קודמים של משטרת לורטו שהיו ברוח הומוריסטית דומה, וטענו שמדובר גם הפעם בבדיחה. הפוסט, אגב, כבר הורד מהרשת.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ