משטרת איידהו: גופות ילדים נעדרים נמצאו בחצר בית אביהם החורג

טילי וג'יי-ג'יי ואלו נראו לאחרונה בספטמבר. אמם, לורי ואלו, נישאה מאז לצ'אק דייבל. השניים התחתנו זמן קצר אחרי שבני זוגם הקודמים מתו בתקריות נפרדות. בחיפוש בחצר ביתו של דייבל נמצאו שרידי גופות ונתיחתם העלתה כי מדובר בשני הילדים

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
טילי ריאן וג'יי ג'יי ואלו
טילי ריאן וג'יי ג'יי ואלוצילום: /אי־פי

משטרת איידהו אישרה הערב (שבת) כי שרידי הגופות שנמצאו בחצר ביתו של צ'אד דייבל בעיר רקסבורג שייכים לילדיה של אשתו, לורי ואלו, מנישואים קודמים. הילדים, טילי ריאן בת 17 וג'ושוע ("ג'יי-ג'יי") ואלו בן שבע, נראו לאחרונה בספטמבר.

ביום שלישי השבוע נערך חיפוש בחצר ביתו של דייבל במחוז פרמונט סמוך לגבול ויאומינג, מכוח צו בית משפט — אז נמצאו השרידים. בני משפחתם של הילדים אמרו כבר אז כי מדובר בגופותיהם של השניים.

בדיקה שערך הפתולוג המחוזי אישרה היום כי השרידים אכן שייכים לשני הילדים. "זו אינה התוצאה שקיווינו לה. ליבנו ותפילותינו נתונים למשפחתם של ג'יי-ג'יי וטילי", מסרה משטרת העיר רקסבורג. טילי נראתה לאחרונה בביקור בפארק ילוסטון ב-8 בספטמבר עם אחיה, אמה ודודה, אלכס קוקס. ג'יי-ג'יי נראה לאחרונה כמה ימים לאחר מכן בבית ספרו.

ואלו ודייבל נישאו בנובמבר, זמן קצר אחרי שבני זוגם הקודמים מתו בשתי תקריות נפרדות. דייבל הובא בפני שופט ביום רביעי באשמת שיבוש ראיות ונעצר בערבות של מיליון דולר. ואלו ממתינה למשפטה בגין שורת עבירות, בהן נטישת הילדים והזנחתם.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ