לפחות 17 בני אדם נהרגו במועדון לילה בוונצואלה; חלקם נרמסו למוות ביציאה

אחד הנוכחים במועדון בקראקס ניסה לעצור קטטה בין מבלים והשתמש במיכל גז מדמיע ממנו נחנקו למוות 11 בני אדם. רבים ניסו לצאת במהרה, ורמסו זה את זה. שמונה מההרוגים בני פחות מ-18

רויטרס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רויטרס

לפחות 17 בני אדם מתו היום (שבת) במועדון בקראקס, בירת ונצואלה, כשאחד הנוכחים במקום ריסס גז מדמיע במועדון הסגור בניסיון להפסיק קטטה בין נערים. על פי הערכות הרשויות, מיכל הגז התפוצץ בידיו, תוך שחרור כמות גדולה של גז, והבהלה גרמה לרבים לנסות ולצאת במהרה מהמועדון, מה שהוביל לרמיסתם של כמה מהחוגגים.

11 מההרוגים נחנקו למוות מהגז המדמיע, ושישה אחרים ככל הנראה נרמסו למוות. לפי הודעת משרד הפנים בוונצואלה, לפחות 500 בני אדם היו במועדון בעת התקרית, וחלקם חגגו מסיבת סיום תיכון. שמונה מהמתים הם נערים, בני פחות מ-18, וחמישה בני אדם מאושפזים בבתי החולים בעיר. שבעה בני אדם נעצרו, בהם בעלי המועדון והאדם שריסס את הגז המדמיע.

"ממשלת ונצואלה והעומד בראשה מצרים על האירוע. אנחנו שולחים את תנחומינו למשפחות", אמר שר הפנים נסטור רברול. אביו של אחד הקורבנות אמר לכלי התקשורת שאיש לא דיבר איתם. "אף אחד לא אמר לי כלום, לא המשטרה ולא הרופאים", אמר האב, נלסון גוירה, כשהגיע לבית החולים לבקר את בנו הצעיר. בנו הבכור, לואיס בן ה-19, מת במועדון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ