פרשנות |

לטראמפ אין סיכוי לנצח את קלינטון. לכאורה

לא מן הנמנע שהניתוחים המוכיחים באותות ובמופתים שקלינטון תנצח יקרסו לתוך המציאות - שהפריכה גם את תחזיות העבר - ויכריחו את המומחים לאכול את הנייר

חמי שלו
חמי שלו
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
חמי שלו
חמי שלו

על הנייר, לפי ההיגיון — אלא אם כן ארה"ב מחורפנת יותר משהיה נדמה השבוע — לדונלד טראמפ אין סיכוי. הוא יובס בבחירות לנשיאות שייערכו ב–8 בנובמבר ועלול לגרור עמו חלק ניכר ממועמדי המפלגה הרפובליקאית לקונגרס. הילרי קלינטון, בהנחה שלא תמעד לפני שתבטיח את מועמדותה, תהיה הנשיאה ה–45 של ארה"ב. 

הקביעה החד־משמעית הזאת, שרבים שותפים לה, היתה מתקבלת כמובנת מאליה אלמלא העובדה שעל פי אותו היגיון, טראמפ גם לא היה אמור להיבחר כמועמד הרפובליקאי לנשיאות, בוודאי לא בצורה כה נחרצת. בשבוע שבו טובי המומחים והפרשנים, ובהם האדמו"ר נייט סילבר, הכו בצוותא על חטא תחזיותיהם הפסקניות שהופרכו, כאילו מדובר בתפילת נעילה של יום כיפור, ובעוד דנה מילבנק מהוושינגטון פוסט נערך לקיים את הבטחתו לאכול את הנייר שעליו הודפס הטור שלו שהכריז על הפסדו הוודאי של טראמפ באוקטובר האחרון, איש כבר לא מוכן להסתכן בנבואות ולצאת טיפש. הכל פתוח, משננים המומחים, נראה מה יילד יום. ממילא יידרש עוד זמן עד שארה"ב בכלל, והמפלגה הרפובליקאית בפרט, יצאו מההלם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ