קמפיין ברשת |

שחקנית פורנו מככבת בתשדיר בחירות של טד קרוז

בתשדיר התוקף את מרקו רוביו מופיעה השחקנית איימי לינדסיי, שהשתתפה בסרטים "וידויים אירוטיים" ו"משאלות חושניות". לאחר שנחשף הקשר לפורנו עצר הסנאטור השמרן את שידור הסרטון

טום מקארתי, גרדיאן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
טום מקארתי, גרדיאן

מחלקת המדיה של הסנאטור טד קרוז מטקסס, שבמרוץ לנשיאות ארה"ב נמצא במאבק ישיר נגד דונלד טראמפ, זכתה בשבחים בזכות עמידותה נגד התקפותיו של איל ההון. אך גם אנשי התקשורת של הסנאטור השמרן אינם מצליחים להימנע לחלוטין מטעויות.

כך לדוגמה, קרוז נקלע למבוכה תקשורתית לאחר שנודע כי השחקנית באחד מתשדירי הבחירות שלו הופיעה בעבר בסרטים פורנוגרפיים, שלקיומם לא היה מודע צוות הקמפיין עד שהתשדיר נערך ושודר. השחקנית איימי לינדסיי, שהשתתפה בתשדיר הבחירות "שמרנים אנונימיים", הופיעה בסרטים כ"וידויים אירוטיים", "משאלות חושניות", "סודותיה של חדרנית", ו"תשוקות שלא ניתן לספק", כך על פי אתר החדשות "באזפיד". 

בתשדיר נראית קבוצה של מצביעים יושבים זה לצד זה במעגל, ומספרים זה לזה על אכזבותיהם מהצבעות בעבר. לינדסיי מגלמת בסרטון את האשה האומרת: "אולי אתה צריך להצביע בפעם הבאה ליותר מסתם פרצוף יפה", כלומר לא להצביע לסנאטור מרקו רוביו מפלורידה. 

התשדיר פורסם והורד זמן קצר לאחר שכלי תקשורת בארה"ב החלו להבליט את עברה של לינדסיי וללעוג לקרוז. דובר מטעמו של הסנאטור השמרן אמר כי "אם הקמפיין היה יודע על הפילמוגרפיה המלאה שלה ברור שהיא לא היתה מופיעה בתשדיר".

תקרית תשדיר הטיפול הקבוצתי התרחשה לאחר שורה של הצלחות שנחלו תשדיריו של קרוז, שפרסם השבוע שני סרטונים שבהם הוא תוקף את טראמפ ואת שרת החוץ לשעבר הילרי קלינטון.

התשדירים האחרונים זכו בשבחים בזכות התייחסותם לתרבות הפופ וליעילותם. בתשדיר התוקף את טראמפ נאמר כי הטייקון מניו יורק ניסה לפנות אלמנה מביתה באטלנטיק סיטי כדי להכשיר במקומו מגרש חנייה ללימוזינות. בתשדיר האחר משתמש קרוז בסצינות המזכירות את הסרט "אופיס ספייס" (Office Space) משנת 1999 כדי להעלות פעם נוספת את פרשת התכתובות האלקטרוניות של קלינטון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ