הרומן, המרגלת-עיתונאית וחשבון הטוויטר: איך מתה אשת השר ההודי?

סוננדה פושקאר האשימה את בעלה השר ברומן עם עיתונאית מפקיסטאן. לאחר מכן חזרה בה בשורת ראיונות מוזרים. לבסוף, נמצאה מתה בחדר מלון

גרדיאן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גרדיאן

משטרת הודו חוקרת את מותה של סוננדה פושקאר, אשתו של שר בממשלה ההודית, שגופתה נמצאה בחדר במלון אחרי שבעלה הואשם בניהול רומן עם עיתונאית פקיסטאנית. בשבוע שעבר הועלו לטוויטר הודעות בשמה של פושקאר, לכאורה, שבהן טענה שהעיתונאית מרגלת, ושהיא מנהלת רומן עם בעלה, שאשי תארור, שר זוטר בממשלה.

תארור ופושקאר פרסמו יחד שלשום (חמישי) הודעה משותפת, שבה אמרו שהם נשואים באושר, וכי ההודעות בטוויטר הועלו ללא רשותה. העיתונאית הפקיסטאנית התראיינה ביום חמישי בערוצי הטלוויזיה ההודית והכחישה שיש לה רומן עם תארור. לדבריה, היא פגשה אותו רק בריאיון.

אבינאב קומאר, אחד מעוזרי השר, אמר אתמול לעיתונאים כי תארור ואשתו עברו יום קודם לכן לשהות במלון, מאחר שביתם עבר שיפוץ. לדבריו, השר חשב שאשתו ישנה כששב לסוויטה שלהם בליל שבת, אחרי שהשתתף באסיפה של מפלגתו, מפלגת הקונגרס, השלטת בהודו. אולם, התברר לו שמתה בזמן הזה. הרופאים שביצעו את הנתיחה שלאחר המוות אמרו כי מממצאים ראשונים עולה כי מדובר ב"מוות פתאומי שאינו טבעי".

השר תארור ואשתו סונדדה פושקאר, בתמונה מ-2010צילום: אי–פי

פושקאר התראיינה ביום חמישי לתחנות טלוויזיה הודיות. בראיונות, שהיו מבולבלים למדי, היא אמרה שאין לה כרגע כוונה לעזוב את בעלה. בשלב מסוים באחד הראיונות, היא נשאלה אם ברור לה שהיא מתראיינת לטלוויזיה.

תארור היה סגן מזכ"ל האו"ם לתקשורת ולמידע ציבורי בתקופת המזכ"ל הקודם קופי אנאן. הוא היה אחד המועמדים האפשריים לתפקיד המזכ"ל ב-2006, אך באן קי-מון היה זה שנבחר.

ב-2009 זכה במושב בפרלמנט ההודי, ולאחר מכן התמנה לשר בממשלתו של ראש הממשלה מנמוהן סינג.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ