לסבית שאביה הציע 65 מיליון דולר לגבר שיינשא לה: "אבא, כבד את זוגתי"

לפני שנתיים הציע מיליארדר מהונג קונג סכום עתק לגבר ש"ייגאל את בתו" מחברתה. במכתב פתוח שפרסמה כעת, מבקשת הבת לקבל אותה כפי שהיא

"הארץ"
"הארץ"

ב-2012, הסעיר איל הספנות ססיל צ'או את הונג קונג כשהודיע כי ישלם 65 מיליון דולר לגבר שיצליח להקסים את בתו ג'יג'י. המיליארדר הכריז על הנדוניה הנדיבה במיוחד לכל גבר שיתחתן עם בתו, אחרי שגילה כי זו נישאה לבת זוגה בטקס בצרפת. בעקבות פרסומים חוזרים של ההצעה בתקשורת העולמית, החליטה השבוע ג'יג'י צ'או לפנות במכתב פתוח לאביה, ולבקש ממנו לכבד את זוגתה ולהפסיק לחפש לה חתן.

צ'או הציע את "הפרס" לפני כשנתיים אחרי שגילה כי ג'יג'י, אשת עסקים מצליחה מהונג קונג, נישאה לשון אייב, בת זוגה בשבע השנים האחרונות. השתיים אינן יכולות להינשא בהונג קונג מכיוון שזו עדיין אינה מכירה בנישואים חד מניים וזאת למרות שב-1991 ביטלה את החוק האוסר על יחסים חד מיניים.

בריאיון לבי-בי-סי הסביר צ'או כי בתו מעולם לא התחתנה וזקוקה לבעל. "זו הזדמנות למישהו מוכשר אך חסר הון להקים עסק משלו", אמר. "לא אכפת לי אם הוא עשיר או עני, אך חשוב שיהיה נדיב וטוב לב. ג'יג'י אשה טובה, גם מוכשרת וגם יפה. היא נדיבה, מסורה להוריה ומתנדבת בזמנה הפנוי". צפו בראיון עם ג'יג'י צאו:

התקשורת העולמית חגגה על הצעת האב, שלאורך השנתיים האחרונות התעקש כי הוא רציני ואף הכפיל את הסכום בשבוע שעבר. העיתון הבריטי "אינדפנדנט" דיווח כי ההצעה של צ'או הפכה את חייה של בתו למוקד התעניינות בעיר העשירה בדרום סין. היא סיפרה בראיונות כי גברים זרים רבים הטרידו אותה בטלפון וצעקו "אני רוצה להיות מיליארדר". אביה, לעומת זאת, אמר לאחרונה כי אינו רוצה להתערב בחיים הפרטיים של בתו וכי כל רצונו הוא "שיהיו לה נישואים טובים, ילדים, ושתירש את העסק שלי".

השבוע, כאמור, פרסמה ג'יג'י צ'או מכתב פתוח לאביה בעיתון המקומי South China Morning Post, שבו ביקשה ממנו להפסיק לחפש לה חתן. "אבא יקר, אני חושבת שהגיע הזמן לשיחה כנה בינינו", כתבה, "תמיד אסלח לך כי אני יודעת שכוונותיך טובות. אני רוצה לעשות את מה שישמח אותך, אבל הציפיות שלך אינן תואמות את מי שאני".

צ'או כתבה שכואב לה לקרוא את הביקורת נגד אביה בתקשורת ואף קיבלה על עצמה את האחריות למעשיו. "אני נושאת באחריות לכך שיש לך ציפיות שגויות כי הטעיתי אותך לחשוב שיש אופציות אחרות עבורי. אתה יודע שהיו לי מאהבים גברים בעבר, ויחסים מאושרים, אם כי קצרים. אך עם שון, זה שונה. אני מרגישה נינוחה ומסופקת בחיים שלי איתה".

צ'או הוסיפה במכתבה כי אינה מצפה מאביה להבין את היחסים ביניהן, אך היא דורשת שיתייחס לבת זוגה בכבוד. "אני יודעת שקשה לך להבין את המשיכה שלי לאשה. אני מניחה שאיני יכולה להסביר זאת. זה פשוט קרה, ואחרי הרבה שנים יחד, אנו עדיין אוהבות אחת את השנייה. היא חלק גדול מחיי, ואני אדם טוב יותר בזכותה". צ'או סיימה את המכתב בהצהרת אהבה וכבוד לאביה, וכתבה כי היא מקווה שההסבר הזה ישים סוף לפרשה: "יש הרבה גברים טובים, הם פשוט לא בשבילי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ