חמישה גברים חשודים באונס ורצח של שתי נערות בהודו

גופותיהן של הנערות, בנות 14 ו-16, נמצאו תלויות על עץ. משפחותיהן, המשתייכות לקאסטת הטמאים, מאשימות את המשטרה במעורבות בפשע

ד-פ-א
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ד-פ-א

חמישה גברים נעצרו בחשד למעורבות באונס ורצח שתי נערות, בצפון הודו, כך מסרה אתמול המשטרה המקומית. הנערות, קרובות משפחה בנות 14 ו-16, נחטפו במחוז באדאון שבצפון מדינת אוטאר פראדש ביום שלישי בשבוע שעבר. גופותיהן נמצאו תלויות על עץ למחרת.

חמישה חשודים ובהם שני שוטרים, נעצרו בחשד למעורבות בפשע, אמר השוטר מ.ס. צ'והאן. "החמישה שנעצרו הם החשודים המרכזיים בביצוע הפשע. אנו מתכננים לעצור שני גברים נוספים, שלא זוהו עד כה", הוסיף. שלושה מבין העצורים הם בני דודים. אם יורשעו באונס וברצח, עשוי להיגזר עליהם עונש מוות. שני השוטרים שנעצרו נחשדים בהתרשלות בתפקידם ובקשירת קשר לביצוע פשע.

העץ שעליו נמצאו גופות שתי הנערותצילום: אי–פי

בשבת התבטא אביה של אחת הנרצחות בחריפות נגד הממשלה, שהציעה למשפחה פיצוי בסך 500 אלף רופי (8,500 דולר). "אני לא צריך פיצוי. אני רוצה שייעשה צדק", אמר בריאיון לתחנת הטלוויזיה NDTV. "הם תלו את בתי ואני רוצה שיתלו גם אותם", אמר. משפחות הקורבנות האשימו את המשטרה במעורבות בפשע ובאי נקיטת פעולה נגדו. לדבריהם, המשטרה סירבה לרשום את תלונת המשפחות, כשאלה התייצבו לדווח על היעדרן של הבנות.

משפחותיהן של הבנות הם מקאסטת הדליט (הטמאים), בני המעמד החברתי הנמוך ביותר בהודו, הסובלים מאפליה קשה. המשפחות הודיעו שאינן בוטחות במשטרה, וביקשו חקירה פדראלית. לפי דיווחים במדינה, השלטונות הסכימו לבקשתם.

המשטרה מסרה שעדיין לא התגלה המניע לפשע, וכי היא אינה מוציאה מכלל אפשרות טינה או יריבות בין משפחות. בעקבות הפשע התפשט גל של מחאה וזעם ציבורי. ערוצי החדשות שידרו את צילומי הווידאו של גופות הבנות התלויות על העץ.

ביום שישי דווח על אונס קבוצתי שבוצע בנערה בת 17 במחוז אזמגאר שבמדינה.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ