גבר סיני זייף את מותו כדי להונות את הביטוח, אשתו הרגה את ילדיהם והתאבדה

הבעל שהיה שקוע בחובות רכש פוליסת ביטוח לרעייתו וזייף תאונת דרכים כדי שמשפחתו תקבל את כספי הביטוח. האשה שלא ידעה על תוכניתו הטביעה את ילדיהם והתאבדה - ואז הסגיר עצמו למשטרה

לוגו גרדיאן
גרדיאן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לוגו גרדיאן
גרדיאן

גבר סיני זייף את מותו כדי להונות את הביטוח ולקבל ממנו כסף עבור משפחתו. אלא שהוא לא סיפר לאשתו על תוכניתו, והיא האמינה שהוא באמת מת וכעבור שלושה שבועות הטביעה את ילדיהם בנהר ושמה קץ לחייה. לפני שהתאבדה, הותירה האשה מכתב התאבדות שאותו פרסמה ברשת.

הבעל בן ה-34 הוכרז מת לאחר שמכונית שאותה שאל נמצאה מרוסקת ליד נהר, אך הרשויות לא מצאו את גופתו. לאחר מותם של בני משפחתו בטביעה, הבעל הסגיר את עצמו ביום שישי לידי המשטרה במחוז חונאן. הוא נעצר בגין הונאת ביטוח וגרימת נזק מכוון לרכוש.

הגבר הסיני שזייף את מותו ואשתו שחשבה שהוא מת והתאבדה עם ילדיהם

המשטרה הסינית מסרה שבתחילת ספטמבר רכש הבעל, ששם משפחתו חה, פוליסת ביטוח בשווי מיליון יואן (145 אלף דולר) ללא ידיעת רעייתו דיי. לפי התקשורת הסינית, האשה נקבעה כמוטבת בפוליסה.

ב-19 בספטמבר שאל חה מכונית כדי לזייף את מותו בתאונת דרכים. פחות מחודש לאחר מכן, ב-11 באוקטובר, נמצאו גופותיהם של דיי בת ה-31, בנם בן הארבע ובתם בת השלוש באגם ליד ביתם. רשת הטלוויזיה ווייס אוף צ'יינה דיווחה שהרעייה פרסמה מכתב התאבדות באפליקציית המסרונים WeChat, ובמקומות אחרים דווח שהיא כתבה שהיא עומדת להרוג את עצמה כדי להתאחד עם המשפחה שלה. יום למחרת ההתאבדות של הרעייה וילדיה הסגיר חה את עצמו לידי המשטרה.

קודם לכן הוא פרסם ברשת סרטון וידאו שלו שבו סיפר בבכי שהוא לווה כסף, עבור הטיפול הרפואי בבתו הקטנה, שסבלה מאפילפסיה. לפי הרשויות, חה היה חייב יותר ממאה אלף יואן (14,400 דולר) לאנשים שמהם לווה כסף דרך הרשת.

חה גם סיפר שהוא תכנן להסתתר במשך זמן מה ואז לשוב לרעייתו ולילדיו ולהסתתר עמם במקום אחר. "הבת שלי, שחולה, זקוקה לבדיקות רפואיות כל חודש. אני צריך להחזיר את ההלוואות על המכונית ואת הוצאות המשפחה שלנו. אני גם חולה. עשיתי זאת כדי להימנע מחובות", אמר חה בסרטון. "מעולם לא חשבתי שרעייתי כל כך מאוהבת בי".

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ