היא התלוננה במשטרת הודו, אבל התעלמו ממנה. בפעם השנייה שהותקפה מינית הוצתה על ידי תוקפיה

אשה בת 28 ממדינת אוטר פרדש סובלת מ-45% כוויות בגופה ונלחמת על חייה בבית החולים ■ המשטרה השעתה שלושה שוטרים שלא התייחסו לתלונתה הראשונה נגד שני הגברים שתקפו אותה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הפגנה בניו דלהי בעקבות אונס נערה בת 19, בספטמבר
הפגנה בניו דלהי בעקבות אונס נערה בת 19, בספטמברצילום: ADNAN ABIDI/רויטרס

שני גברים הציתו אשה בת 28 בצפון הודו בשעה שהתנגדה לניסיונותיהם לתקוף אותה מינית. האשה סובלת מ-45% כוויות בגופה והיא נלחמת על חייה בבית חולים.

משטרת מדינת אוטר פרדש מסרה היום (שני) ששני הגברים ניסו לפני כמה ימים לתקוף את האשה, תושבת מחוז סיטאפור, וכשהיא הלכה להתלונן עליהם במשטרה זכתה להתעלמות. ביום שבת ניסו השניים לתקוף אותה שוב בשדה פתוח כשיצאה מביתה לעשות את צרכיה. כשהביעה התנגדות, הם העלו אותה באש.

שני החשודים הם אחים וכתב אישום הוגש נגדם בגין תקיפה מינית וניסיון רצח. בני משפחתה של האשה סיפרו שהשניים הציתו אותה כשניסתה לחמוק מהם וללכת להתלונן עליהם במשטרה. לטענתם, התקיפה לא היתה מתרחשת אם המשטרה היתה עוצרת את השניים לאחר הפעם הראשונה שבה היא התלוננה.

סוג'יט פאנדי, קצין משטרה בכיר, מסר ששלושה שוטרים, בהם מפקד המשטרה באזור, הושעה מעבודתם בגין רשלנות.

התופעה של תקיפות מיניות בהודו איננה חדשה, אולם היא עלתה לכותרות בעולם לאחר האונס הקבוצתי והתקיפה של סטודנטית בניו דלהי ב-2012, שבסופו של דבר מתה מפצעיה. המקרה עורר הפגנות מחאה גדולות במדינת הענק והרשויות הגיבו בענישה מחמירה נגד עברייני מין, אולם מקרי האלימות המינית עדיין רווחים.

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ