כשהאריה הזה ברח מגן החיות, איש לא נכנס לפניקה

גן חיות ביפן רצה לתרגל תרחיש של בריחת חיה טורפת, אז הוא הלביש את אחד מעובדיו בתחפושת של אריה ונתן לו לרוץ. תרגיל הבטיחות שעשע את הצופים, אבל האריות האמיתיים במקום לא גילו עניין

גרדיאן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גרדיאן

ברגע אחד של אימה נראה שהאריה עומד להכריע את יריביו האנושיים. הוא ניצב מול עובדי גן החיות "טובה" שניסו ללכוד אותו בעזרת רשת ומוטות ארוכים, הרים לפתע את כפותיו והפיל אחד מהם לקרקע. "אתה בסדר?", שאל אחד העובדים את עמיתו ששכב על הקרקע.

אולם הסצנה שהתרחשה בסוף השבוע בגן חיות במערב יפן העלתה חיוכים ולא מבטי חלחלה על פניהם של העוברים ושבים שעצרו להנציח את הרגע בטלפונים שלהם. חיית הטרף הנמלטת — שהיתה למעשה אחד מעובדי גן החיות מחופש לאריה — היתה גיבורת תרגיל בטיחות ששעשע את הצופים ואימן את העובדים לתרחיש של בריחה של חיה טורפת מסוכנת.

גני חיות בכל רחבי יפן מבצעים תרגילים דומים, שבהם עובדי הגן דולקים אחרי שימפנזה, זברה או "חיות" אחרות בעלות כישרון משחק מפוקפק, ולוכדים אותם.

סרטון וידאו שהועלה באתר היומון מאינצ'י בשבת הפך במהירות לוויראלי. אחד הגולשים שהעלו את הסרטון, @johnny_suputama, הסב את תשומת לבם של עוקביו להבעות השעמום על פניהם של האריות האמיתיים, שלא התרשמו כלל מהמרדף שהתנהל בהשתתפות ה"אריה" ועובדי הגן.

ניסיונו של הטורף להימלט אל החופש תם אחרי שהוכרע באמצעות חצי הרדמה דמה, כוסה ברשת, והובל מהמקום כדי להחליף בגדים ולנוח.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ