15 בני אדם חשודים כי חטפו, אנסו ושרפו למוות נערה בת 16 בהודו

הנערה השתתפה בחתונה כשהגברים חטפו אותה, אנסו אותה והשיבו אותה לביתה. יום לאחר מכן, כשמשפחתה התלוננה למועצת הכפר, נכנסו החשודים לבית הנערה, שפכו עליה חומר דליק ושרפו אותה

ד-פ-א ואי-פי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נשים בהפגנה נגד הטרדות מיניות, ניו דלהי, הודו, ינואר 2018
נשים בהפגנה נגד הטרדות מיניות, ניו דלהי, הודו, ינואר 2018צילום: SAJJAD HUSSAIN/אי־אף־פי
ד-פ-א ואי-פי

15 בני אדם נעצרו בחשד למעורבות בפרשה בה נערה בת 16 נחטפה, נאנסה ונשרפה למוות בכפר במזרח הודו. המושל המקומי במדינת ג'רקנדה, ג'יטנדרה סינג, אמר לכלי התקשורת כי הנערה נחטפה בעת שהשתתפה בטקס חתונה בכפרה, נאנסה, הוחזרה לביתה וביום שלאחר מכן נשרפה למוות בידי אותם גברים שחטפו אותה.

המושל הסביר כי הנערה שבה לביתה לאחר שנחטפה על ידי חבורה גדולה של גברים. על פי החשד, ארבעה מהם לקחו אותה למקום מבודד ואנסו אותה. ביום לאחר מכן, התלוננו בני משפחתה למועצת הכפר על המעשה, ובתגובה הכו הגברים את המתלוננים, נכנסו לביתה של הנערה, שפכו עליה חומר דליק ושרפו אותה למוות.

מועצת זקני הכפר החליטה להטיל קנס בסך 50 אלף רופי (כ-770 דולר אמריקאי) ומאה שכיבות סמיכה על החשודים במעשה. לפי המושל, בין העצורים בפרשה גם חברי מועצת הכפר שלא דיווחו על המקרה למשטרה. חמישה חשודים נוספים במעשה טרם נעצרו.

בהודו אושרו לאחרונה שורה של חוקים המחמירים את הענישה במקרי אונס ותקיפה מינית. בין החוקים שאושרו גם הטלת עונש מוות על אדם שיורשע באונס של ילדה שגילה קטן מ-12 שנה. במקביל, העונש על אונס של בוגרת עלה ל-20 שנה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ