סביונה מאנה

שתי נערות בנות 15 מהעיר אודינה שבצפון איטליה נעצרו בחשד שרצחו בשבוע שעבר פנסיונר בן 66 "כמו במשחק וידיאו". השתיים טענו תחילה שהרגו אותו כי ניסה לאנוס אותן, אולם בחקירתן התעורר החשד שהן משקרות.

מסקנות חלקיות של נתיחת הגופה מצביעות על כך שהנרצח, מירקו סאקר , מת כתוצאה מחניקה. החוקרים חושדים שאחת משתי הצעירות חנקה אותו, בעוד שהשנייה דרכה על חזהו ושברה שתיים מצלעותיו. "הוא בוודאי לא מת מוות טבעי", אמר התובע שדבריו צוטטו בתקשורת.

לפי החשד, לאחר שרצחו את סאקר גנבו השתיים, המכונות באיטליה כבר "תלמה ולואיז", את מכוניתו ונסעו במהירות 150 קמ"ש בכביש המהיר עד מסטרה שליד ונציה. מאחר שנותרו בלי דלק, הן שבו לאודינה ברכבת, שעליה פגשו שני צעירים וסיפרו להן על הרצח. 
"הן היו בלי פרוטה ונראו רגועות, צחקקו, הן לא הפגינו שום רגש", סיפר אחד מהם לערוץ 7 טריוונטה. "אחת מהשתיים סיפרה שזה היה כמו במשחק וידיאו שבו הן היו הגיבורות".

שני הצעירים שדיברו עם הנערות

לדברי הצעירים, הם שיכנעו את הנערות להסגיר את עצמן למשטרה. השתיים אמנם שמעו להם, אבל טענו תחילה שהרגו את סאקר מתוך הגנה עצמית מכיוון שהוא ניסה לאנוס אותן, טענה שאמינותה התערערה בחקירת הפרשה המזעזעת עתה את איטליה. המשטרה מנסה לברר את המניע לרצח סאקר ואם היו מעורבים בו אנשים נוספים.

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ