הארץ

המונים התאספו הערב מול אגף לינדו בבית החולים סנט מארי בלונדון, וציפו להופעת הבכורה של התינוק המלכותי, בנם של הדוכס ודוכסית מקיימברידג'. הנסיך ויליאם ורעייתו קייט מידלטון יצאו מבית החולים עם בייבי קיימברידג', הכינוי לו זכה בנם שעוד לא קיבל שם. "אנחנו מאוד נרגשים, זו הרגשה מאוד מיוחדת, כל זוג שהפך לזוג הורים בפעם הראשונה בוודאי מבין", אמרו השניים לעיתונאים מחוץ לבית החולים, והוסיפו כי כשיהיה גדול יותר יספרו לבנם על גבורת התקשורת בזמן ההמתנה ללידתו. "תודה לאל, הוא דומה לאמו", הוסיף הנסיך וויליאם, שאמר עוד כי הם מתלבטים בין שמות שונים עבור בנם. 

כתבת חדשות NBC דיווחה כי הקהל מילא את הרחובות למרחק בלוקים רבים מדלת הכניסה לבית החולים, בתקווה לראות ולו לרגע את המלך לעתיד. מוקדם יותר הגיע למקום יורש העצר הבריטי וסבו של העולל - הנסיך צ'ארלס, מלווה באשתו, קמילה. גם בני משפחתה של האם, המידלטונים, ביקרו באגף היולדות במהלך היום ואמרו כי הם נרגשים מהולדת נכדם. 

התוספת החדשה ביותר לבית המלוכה הבריטי נולדה אתמול במשקל שלושה ק"ג ו-800 גרם. הדוכסית מקיימברידג' ילדה באגף פרטי בבית החולים סנט מארי בלונדון, בו ילדה הנסיכה דיאנה את שני בניה לפני 31 ו-28 שנים. ההודעה הרשמית על הלידה פורסמה רק בשעות הערב, כארבע שעות לאחר שהתינוק נולד.

8 מתוך 8 |
ויליאם וקייט עם בנם
1 מתוך 8 |
ויליאם, קייט ובנם
2 מתוך 8 |
ויליאם וקייט עם בנם

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ