להשכרה בצרפת: שירותי הנקה לילדי זוגות חד-מיניים

תושבת פאריס מציעה ברשת להניק תינוקות תמורת מאה אירו ליום, וכבר קיבלה עשרות פניות. בעלי האתר, שיצרו קשר עם האשה, הודיעו כי המודעה אמיתית וחוקית

רויטרס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רויטרס

אשה צרפתיה פרסמה ברשת כי היא מוכנה להניק תינוקות של זוגות חד-מיניים עבור 100 אירו ליום, ועוררה את עניין התקשורת במדינה, בה אושרו באחרונה נישואים חד-מיניים. במודעה כתוב "אני אם צעירה ובריאה בת 29, אחות מוסמכת, ואני משכירה את החזה שלי כדי להניק תינוקות".

במודעה, המכוונת לזוגות חד-מיניים, האישה מבטיחה להניק עד 10 פעמים ביום. המפרסמת אף ציינה כי היא גרה ליד פאריס ויכולה להתנייע. לאחר בדיקה, הודיעו מנהלי האתר כי המודעה אמיתית וחוקית. אלכסנדר ווג, מפיק בפועל של האתר בו פורסמה המודעה, אמר כי צוות האתר יצר קשר עם האשה וכי אין להם ספק ברצינות ההצעה. הוא אף הוסיף כי המודעה אינה מהווה בעיה משפטית: "היועצים המשפטיים שלנו בטוחים בכך. החוק בצרפת אוסר על מכירה של חלב אם, אבל האשה הזאת אינה מוכרת חלב בבקבוקים אלא מציעה שירות".

נשים בהפגנה למען הזכות להניק בפומבי בבואנוס איירס, השבועצילום: אי-אף-פי

במאי השנה הצטרפה צרפת לעשרות המדינות באירופה בהן אושרו נישואים ואימוץ ילדים על ידי זוגות חד-מיניים. לחוק היו הרבה מתנגדים, בראשם ארגונים קתוליים, שלא ויתרו והמשיכו להפגין נגד החוק. המדינה אינה מאשרת פונדקאות או תמיכה ממשלתית בטיפולי פוריות לזוגות הומואים ולסביות במדינה.

סוכנות הידיעות רויטרס לא הצליחה לאשר באופן עצמאי את אמיתות ההצעה או לדבר עם מי שפרסמה את המודעה. דרך האתר בו פורסמה ההצעה, כתבה האשה כי היא כבר קיבלה פניות רבות. "קיבלתי יותר מעשרות בקשות, אך רק כמחציתן רציניות. ההצעות האחרות היו מסוטים". ווג אמר כי האתר שלו, שהוקם ב-2009 כדי לספק במה למשתמשים שרוצים לשכור שירותים דרך הרשת, בודק כל מודעה שנראית להם חשודה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ