בתו של מלך רומניה האחרון הידרדרה לקרבות תרנגולים

הנסיכה אירינה, בתו של המלך הגולה מיכאל, נאשמת שארגנה את הקרבות האכזריים יחד עם בעלה - סגן שריף לשעבר, בחווה המשפחתית באורגון

לוגו גרדיאן
גרדיאן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
לוגו גרדיאן
גרדיאן

נסיכה רומנייה ובעלה, סגן שריף לשעבר בארה”ב, נעצרו במדינת אורגון בחשד שהיו קשורים לרשת מארגני קרבות תרנגולים בלתי חוקיים.

אירינה ווקר בת ה–60 ובעלה ג’ון מואשמים שקיימו קרבות תרנגולים וארגנו הימורים לא חוקיים בחוותם, סמוך לאיריגון, עיר קטנה במדינת אורגון. העיתון המקומי זיהה את אירינה ווקר, הידועה גם בשם אירינה קרוגר, כבתו של המלך האחרון של רומניה. בעלה, ג’ון וסלי ווקר, שימש כסגן שריף בשנים 2003–1998. בני הזוג ווקר הואשמו יחד עם עוד ארבעה מתושבי האזור בהפעלת עסק להימורים בלתי חוקיים.

“קיום קרבות תרנגולים אסור על פי החוק הפדרלי וגם לפי חוקי כל המדינות בארצות הברית”, אמרה אמנדה מרשל, התובעת הכללית של אורגון, “זהו מעשה ברברי, המסכן את בריאות ואת בטיחות הציבור, ומוביל לביצוע פשעים נוספים”.

מכתב האישום עולה כי בין אפריל 2012 לאפריל 2013 התקיימו 10 אירועי קרבות תרנגולים בחוותם של בני הזוג ווקר, והסכום ששילשלו המארגנים לכיסם הגיע ל–2,000 דולר ליום. עוד צוין בכתב האישום כי לרגלי התרנגולים הוצמדו סכיני מתכת, וכי מארגני האירוע גבו מהצופים דמי כניסה ומכרו מזון ומשקאות במקום.

בשנת 1987 נכחו מלך רומניה הגולה מיכאל והמלכה אן בטקס ההטבלה של בתה של הנסיכה אירינה, אשר התקיים בפורטלנד שבאורגון. באותה עת עסקו הנסיכה ובעלה הראשון, ג’ון קרוגר, בגידול סוסים.

הנסיכה אירינהצילום: אי–פי

תגיות קשורות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ