אזרחית אמריקאית: אולצתי לקיים יחסי מין עם הנסיך הבריטי אנדרו בהיותי קטינה

שמו של אחיו של הנסיך צ'ארלס הופיע באחד המסמכים שהוגשו לבית משפט בפלורידה, בתביעה נגד חברו המולטי מיליונר האמריקאי ג'פרי אפשטיין שריצה עונש מאסר על עבירות מין

גרדיאן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גרדיאן

אשה שטוענת כי בנקאי אמריקאי שלח אותה לשמש כשפחת מין לחבריו בעלי הממון אמרה לבית משפט בארצות הברית כי אולצה, באופן שיטתי, לקיים יחסי מין עם הנסיך הבריטי אנדרו, בנה של המלכה אליזבת השנייה ואחיו של הנסיך צ'ארלס.

ההאשמה נגד הדוכס מיורק הופיעה באחד המסמכים שהוגשו השבוע לבית המשפט בפלורידה, כחלק מתביעה מתמשכת של שורת נשים שטוענות כי נוצלו על ידי המולטי מיליונר ג'פרי אפשטיין, שהורשע בעבר בשידול קטינה לזנות ונשלח ל-18 חודשי מאסר, במסגרת עסקת טיעון.

הנסיך אנדרוצילום: רויטרס

האשה שהזכירה בתלונתה את הדוכס אמרה כי בין השנים 1999 ל-2002 אפשטיין התעלל בה מינית באופן שיטתי ושלח אותה לחבריו העשירים ברחבי העולם. במסמך שבו מוזכר הנסיך אנדרו, ובו בקשה להוסיף שתי מתלוננות נוספות לתביעה הקיימת נגד אפשטיין, אומרת האשה כי "אולצה לקיים יחסי מין עם 'הנסיך הזה' בעודה קטינה", בלונדון, בניו יורק, ובאי פרטי בקאריביים שבבעלותו של אפשטיין. הנסיך אינו צד בתביעה באופן משפטי ולכן לא הגיב רשמית לטענות נגדו.

יחסיו הקרובים של אנדרו עם אפשטיין – הדוכס ביקר את הבנקאי בניו יורק שנתיים אחרי שהאחרון שוחרר מהכלא ב-2009 – מהווים כבר שנים מקור למחלוקת. ב-2011 סערה התקשורת בממלכה בשל פרסום תצלום מלפני עשור, שבו הנסיך נראה מחבק צעירה בת 17. התמונה התפרסמה בעמודים הראשונים של כל העיתונים, יחד עם הגילויים על ידידותו עם המיליארדר.

עם זאת, זו הפעם הראשונה שבה מוזכר שמו של הנסיך במסמך רשמי שהוגש לבית משפט כמי שלקח חלק בפעילות מינית עם אחת הנשים הצעירות שבהן סחר אפשטיין. בעתירה שהוגשה השבוע נכתב כי אפשטיין הורה לנשים הצעירות "לתת לנסיך את כל מה שהוא דורש", ואף "לחזור ולדווח לו על כל פרטי ההתעללות המינית".

מארמון בקינגהאם נמסר בתגובה היום כי "הנושא מתייחס לתביעה אזרחית שנמשכת זה זמן רב, והדוכס מיורק אינו חלק בה. בשל כך, לא נגיב על הפרטים. עם זאת, כדי להסיר כל ספק – כל רמיזה שהנסיך היה מעורב בצורה לא הולמת עם קטינות היא באופן קטגורי לא נכונה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ