ישראלי בהפגנת ארגון ימין קיצוני בגרמניה: המוסלמים רוצים להשתלט עליכם, ישראל לצדכם

סרטון ביו טיוב מציג את האיש, שזוהה בכלי תקשורת מקומיים כרותם אביטוב, אומר בעצרת "פגידה" בפרנקפורט: "אתם פטריוטים. לעולם אל תחושו בושה, אפילו לא על עברכם"

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

סרטון שהועלה אתמול (שלישי) ביו-טיוב מציג ישראלי הנואם בהפגנת ארגון הימין הקיצוני "פגידה", שלשום בפרנקפורט שבגרמניה.

בסרטון נראה האיש, שזוהה בבלוגים ובכלי תקשורת מקומיים כרותם אביטוב, קורא בזכות העם הגרמני ובגנות האיסלאמים במדינה. "אתם הפטריוטים הנלחמים למען גרמניה. גרמניה היא לא נאצית", אמר. "אני יהודי. משפחתי חיה כאן במשך 700 שנה, ואני יכול להגיד לכם שאני לא רואה כאן נאצים - הנאצים הם בשמאל. כאן, אני רואה רק פטריוטים שאוהבים את ארצם ורוצים להציל את גרמניה מהאיסלאם שרוצה להשתלט – לקחת את מסורתכם, את אמונותיכם, להשתלט על כל העיר".

אביטוב נשא את נאומו כשהוא עטוף בדגל גרמניה ודיבר בעיקר באנגלית, ובשלב מסוים נראה לצדו גם דגל ישראל, שנראה אחר כך בקהל.

אביטוב הוסיף כי "השמאל והממשלה מנצלת ושוטפת את מוחם להאמין שאנחנו נאצים. אנחנו נעמוד יחד ונתמודד עם הנאצים האמיתיים. הנאצים בתוך המנטליות האיסלאמית. ו(בתוך) אלו שרוצים למכור את גרמניה עבור קולות... האיסלאם רוצה לקחת מכם ולינוק מהחלב של גרמניה. אבל הם לא גרמנים, הם לא אוהבים אתכם. הם אוהבים את עצמם. לעולם אל תחושו בושה, אפילו לא על עברכם. אתם ואני הם אחד, אנחנו אחים.

עוד אמר אביטוב בנאומו כי "המוסלמים אומרים שאנחנו איסלאמופוביים. כן! אני איסלאמופובי מפני שפוביה היא פחד, ואני פוחד מרצח, אני פוחד להיאנס, אני רוצה שגרמניה תהיה בטוחה".

חברי ארגון פגידה מכונים "הנאצים הלבושים בחליפות הפסים" והם מתגאים בשמירת החוק בהפגנותיהם, שאותן הם מכנים "טיולי ערב". אך פגידה - "אירופאים פטריוטים המתנגדים לאיסלאמיזציה של המערב" - הוא ארגון חדש נגד זרים שמתחזק משבוע לשבוע, והתעצמותו מעוררת דאגה בקרב בכירים גרמנים. "יש להם דרכים ערמומיות ובזויות להסית נגד זרים", אמר בדצמבר ראלף ייגר, שר הפנים של מדינת המחוז נורד ריין־וסטפליה לכתב העיתון ולט אם זונטאג. "אנחנו חייבים להסיר את המסווה מעל פניהם של המסיתים האלה". קנצלרית גרמניה אנגלה מרקל גינתה את הארגון ואמרה כי "בגרמניה אין מקום לאיסלאמופוביה או לאנטישמיות, לשנאת זרים או לגזענות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ