"הארץ"

גירית ממין נקבה מחלימה בימים אלו במקלט לחיות בפולין, יומיים לאחר שנמצאה מעולפת על חוף הים בעקבות שתיית אלכוהול מופרזת.

"הו הנעורים, הו, חופשות הקיץ" התלוצצו העובדים במקלט לחיות Dzika Ostoja, בפוסט שהעלו אתמול (רביעי) לפייסבוק. הפוסט תיאר את מעלליה וצרותיה של הגירית ואנדז'יה בעיירת הנופש רוואל שלחופי הים הבלטי. "מצאנו את ואנדז'יה שיכורה, מוקפת בשבעה בקבוקי בירה ריקים. היו שני בקבוקים נוספים בשיחים, כך שיכול להיות שוואנדז'יה החלה לחגוג כבר שם", נכתב בפוסט.

על פי דיווח בסוכנות הידיעות הצרפתית אי־אף־פי, ככל הנראה גנבה הגירית ואנדז'יה את בקבוקי השתייה ממבקרים בחוף הים. לאחר שהצליחה לחמוק עם השלל, פתחה ואנדז'יה את הבקבוקים בשינייה.

אך השתייה המרובה לא הטיבה עם הגירית השחורה־לבנה, אשר נותרה מעולפת במשך יומיים. מנהלת המקלט לחיות, מאז'נה ביאלוולסקה, סיפרה לסוכנות הידיעות כי הגירית התאוששה מאז שהגיעה למקלט לחיות, אך עדיין אין ביכולתה לשבת בכוחות עצמה. עם זאת, בדומה למקרים אחרים של שתייה מופרזת, המנוחה עזרה לוואנדז'יה להתאושש. "היא ישנה, שותה מים, ואוכלת בשר עוף", אמר ביאלוולסקה. לדבריה, "אם הכל יתנהל כפי שצריך, תשוחרר ואנדז'יה חזרה לטבע עד סוף השבוע".

על פי הדיווח, הגירית ואנדז'יה היא לא הראשונה מסוגה המתנסה באלכוהול: ב–2009 הוזעקה משטרת גרמניה כדי לפנות גירית "שיכורה כלוט" שזללה דובדבנים תוססים וחסמה תנועת כלי רכב בעיירה גוסלאר במרכז המדינה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ