שוטרים הוזעקו לדירת המועמד המוביל לראשות ממשלת בריטניה בגלל ריב קולני עם זוגתו

שכניו של בוריס ג'ונסון דאגו כששמעו אותו ואת בת זוגו, קארי סימונדס, צועקים זה על זה ומשליכים חפצים. כשדפקו על הדלת - לא היה מענה. השוטרים עזבו זמן קצר אחרי ששוחחו עם השניים

לוגו גרדיאן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ג'ונסון בלונדון, אתמול
לוגו גרדיאן

משטרת בריטניה הוזעקה אתמול (שישי) בלילה לביתם של מועמד לראשות הממשלה בוריס ג'ונסון ובת זוגו קארי סימונדס אחרי ששכנים שמעו צעקות רמות ודפיקות מהמקום. הוויכוח בין בני הזוג נשמע היטב מחוץ לבית שבו מתגורר ג'ונסון, הנחשב למועמד המוביל לרשת את תרזה מיי, עם סימונדס, לשעבר האחראית על ההסברה של המפלגה השמרנית.

אחד השכנים סיפר לגרדיאן כי הם שמעו אשה צורחת לאחר שנשמעו קולות של "טריקות ודפיקות". בשלב מסוים נשמעה סימונדס אומרת לג'ונסון "תרד ממני" ו"תעוף מהדירה שלי". בהקלטה של חילופי הדברים, שתועדו על ידי אחד השכנים, נשמע ג'ונסון מסרב לעזוב את המקום ואומר לבת זוגו "להניח ללפטופ המזורגג" שלו ולאחר מכן נשמע קול של חפץ מוטח ונשבר. בנוסף נשמעה סימונדס צועקת שג'ונסון הרס את הספה שלה אחרי ששפך יין אדום והוסיפה שלא אכפת לו משום דבר משום שהוא "מפונק ולא אכפת לו מכסף או משום דבר".

השכן הוסיף כי אחרי שהוא ושאר השכנים החלו לדאוג הם דפקו על הדלת אולם לא נשמעה אף תשובה. "קיוויתי שמישהו יפתח את הדלת ויגיד 'אנחנו בסדר'. דפקתי שלוש פעמים ואף אחד לא פתח". השכן החליט להתקשר למשטרה ושתי ניידות ומכונית נוספת הגיעו בתוך דקות, קצת אחרי חצות. 

השוטרים עזבו רק אחרי שדיברו עם בני הזוג שהבטיחו להם שהם בסדר ואין סכנה לאף אחד מהם. בתחילה אמרה המשטרה לכלי תקשורת כי אין לה שום תיעוד של אירוע הקשור לאלימות במשפחה בכתובת של המועמד ושר החוץ לשעבר, אבל בהמשך היא פרסמה הודעה בה נאמר כי המשטרה הגיבה לקריאה של דיירים מקומיים בדרום לונדון אשר "דאגו לרווחת שכנה שלהם". המשטרה הבהירה כי לאחר בירור לא נמצא צורך לנקוט פעולה מסוימת.

ג'ונסון וסימונדס החלו לצאת בשנה שעברה אחרי שג'ונסון התגרש מאשתו מרינה ווילר. בשבועות האחרונים הם החלו להופיע יותר בציבור ביחד. ג'ונסון, שהיה גם ראש העיר של לונדון, עלה ביום חמישי לסיבוב האחרון בבחירת ראש ממשלה חדש מטעם המפלגה השמרנית והוא מתמודד מול שר החוץ הנוכחי ג'רמי האנט על התפקיד. ג'ונסון וסימונדס חולקים ביחד דירה זה כמה שבועות ואם ג'ונסון ייבחר לראשות הממשלה היא צפויה לעבור יחד איתו למעון ראש הממשלה הרשמי בדאונינג 10.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ