כוכבת אינסטגרם מאוסטרליה מתה על ספינה של מיליארדר ביוון

החוקרים מנסים להבין מה אירע בשעותיה האחרונות של שינייד מקנמרה, ומחזיקים את הספינה בנמל עד לחשיפת פרטים נוספים. רק אנשי הצוות היו על הסיפון כשנמצאה ללא רוח חיים

גרדיאן
הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מקנמרה, בחודש שעבר
מקנמרה, בחודש שעברצילום: חשבון האינסטגרם של sineadmcnamara
גרדיאן
הארץ

חוקרים מנסים לפענח מה אירע בשעותיה האחרונות של הבלוגרית האוסטרלית שינייד מקנמרה, שמתה על יאכטה של מיליארדר בים התיכון. מקנמרה, בת 20, עבדה בצוות ספינת "מלכת מאיה 4", ומתה בסיפונה ביום שישי לחופי קפלוניה ביוון.

הספינה בת שש הקומות, שערכה מוערך ב-140 מיליון דולר, שייכת לאיל הכרייה המקסיקאי אלברטו ביילרס. סיבת המוות עדיין לא ידועה. לפי כלי תקשורת מקומיים, החוקרים משאירים את הספינה בנמל כדי לאסוף מידע נוסף.

העיתון "האוסטרלי" דיווח כי רק חברי צוות הספינה היו בסיפון כשמקנמרה נמצאה ללא רוח חיים, "סבוכה בחבל" בחלקה האחורי של הספינה. קרוב משפחתה סיפר לטלגרף כי הם לא יודעים מה סיבת המוות אך מעריכים כי מדובר בתאונת שיט. עוד דווח כי אמה ואחותה כבר היו בדרכן ליוון לבקר אותה כששמעו את החדשות.

"איבדתי ילדה שפתחה אותי לעולם", כתבה חברה מעיר הולדתה פורט מקווארי שנמצאת צפונית לסידני. חיית ללא פחד, וזו היתה ברכה שהיתה לנו אחת", הוסיפה חברה אחרת. מעריצים נוספים של הבלוגרית, שלה יותר מ-12 אלף עוקבים באיסטנגרם, ספדו לה.

לפי רשת BBC, מקנמרה נהגה לעלות תמונות מטיוליה לרשת. בחודש שעבר כתבה: "לחיות ולעבוד בספינה ולראות את כל מה שיש לעולם להציע. כן, נראה שהסתדרתי די טוב". באחת התמונות האחרונות שהעלתה לחשבון כתבה: "טובים הם החיים".

התמונה האחרונה בחשבון האינסטגרם של הבלוגרית

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ