189 מקומות ישיבה, נוסע אחד: גבר מליטא גילה שהוא הנוסע היחיד בטיסה לאיטליה

סקירמנטס סטרימייטיס היה הנוסע היחיד במטוס שהמריא מליטא לאיטליה. הגבר סיפר שאנשי הצוות והטייסים היו מאוד נחמדים, וציין: "להיות בטיסה כל כך שקטה זה ממש יוצא דופן"

לוגו הארץ
הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
סטרימייטיס לבדו בטיסה
סטרימייטיס לבדו בטיסהצילום: Skirmantas Strimaitis/אי־פי
לוגו הארץ
הארץ

כשסקירמנטס סטרימייטיס תכנן את חופשת הסקי שלו בצפון איטליה, הוא לא חשב שיהיה משהו יוצא דופן בטיסתו הקצרה ליעד. אך כשהגבר הליטאי עלה על המטוס בשדה התעופה בווילנה, הוא לאט לאט הבין שהוא הנוסע היחיד על המטוס. הסיבה, או כך לפחות הוא חשב: מדובר היה בבואינג 737, דגם שונה מזה שהתרסק פעמיים בשנה האחרונה (737-800).

המטוס המריא בסופו של דבר כשעל סיפונו חמישה אנשי צוות, שני טייסים ונוסע אחד - סטרימייטיס. לפי CNN, חברת התיירות הליטאית נובה טורס אישרה כי אכן היה רק נוסע אחד על הטיסה, אך הסבירה כי המטוס יצא מברגמו שבאיטליה לליטא עבור קבוצת תיירים, שלא חזרו לאיטליה. לכן, החברה אפשרה קניית כרטיסים לכיוון אחד, ולכרטיסים אלו היו רק קונה אחד.

סטרימייטיס סיפר ל-CNN שהחל לחשוד שמשהו לא תקין כשהגיע לשדה התעופה, ונאמר לו בדלפק שהצוות כולו מחכה לו. כששאל מדוע, הוסבר לו שהוא הנוסע היחיד בטיסה. "אנשי הצוות נראו די מבולבלים בהתחלה", אמר הנוסע לרשת, "זאת כנראה היתה חוויה ייחודית גם עבורם".

"תדריך הבטיחות בתחילת הטיסה היה ממש אישי", סיפר סטרימייטיס, "ואחר כך היתה לי טיסה נחמדה מאוד, בה צילמתי הרבה תמונות וכתבתי. להיות בטיסה כל כך שקטה זה מאוד יוצא דופן. חייכתי כל הדרך". הנוסע הליטאי אמר עוד כי הטייס כינה אותו בכריזה "מר נוסע" והוא העריך כי לצוות הטיסה היתה "עבודה קלה מאוד".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ