שליחותה החשאית של קרלה ברוני

רעיית נשיא צרפת סיפרה כי היא נוהגת לחבוש פאה ולטייל ברחובות פאריס: "אנשים אוהבים את ניקולא", היא מתרשמת

גרדיאן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
גרדיאן

קרלה ברוני, רעייתו של נשיא צרפת ניקולא סרקוזי, ממשיכה במאמציה לשינוי תדמיתה ותדמיתו הציבורית של בעלה, לקראת מערכת הבחירות לנשיאות. בראיון שהעניקה לשבועון הצרפתי "לה נובל אובזרווטור", חשפה ברוני את העובדה כי היא נוהגת לטייל בפאריס כאחד האדם, כשהיא מחופשת.

"התהילה לא מפריעה לי. עם פאה איש אינו מזהה אותי ברכבת התחתית. באחרונה אפילו בדקו לי את התיק במוזיאון הימי של צרפת מבלי שזיהו אותי", סיפרה ברוני. הדוגמנית והזמרת סירבה לחשוף פרטים על המראה המחופש שלה, אך השוותה את דמותה החשאית לזו של הזמרת ליידי גאגא. בראיון התייחסה ברוני גם לגיחוך שבו התקבלו בצרפת דבריה על כך שהיא ובעלה הם זוג צנוע.

"לא דיברתי על אורח החיים שלנו. אני מודעת לכך שחיי מלאים בפריווילגיות. התכוונתי לכך שהתנהגותו של בעלי צנועה, בניגוד למוניטין הראוותני שהודבק לו". כחלק מניסיונו לזכות בקדנציה שנייה בארמון האליזה, מנסה סרקוזי בחודשים האחרונים למתג עצמו מחדש כאזרח מן המניין, אך ללא הצלחה רבה. כחלק מהקמפיין הזה הצטלמה לפני כמה חודשים ברוני למגזין טלוויזיה כשהיא לבושה בפשטות וסיפרה כי היא אוהבת לצפות באופרות סבון ובטור דה פראנס.

ברוני. קמפיין למיתוגו מחדש של סרקוזי צילום: אי-פי

בראיון הנוכחי סיפרה ברוני כי אינה מבחינה בשום נוקשות או דעה שלילית כלפי בעלה ותדמיתו כבעל טעם יקר ו"כנשיא של עשירים". "אנשים אוהבים את ניקולא. האנטי-סרקוזיות היא תופעה של האליטה הפריסאית. בעלי ואני זוג צנוע, גם אנחנו אוכלים פסטה". וידויה של ברוני מגיע כשבועיים בלבד אחרי שרעיית נשיא ארה"ב, מישל אובמה, חשפה בראיון טלוויזיה כי היא נוהגת לצאת בחשאי לקניות, כדי שתוכל להתרועע עם אזרחי ארה"ב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ