נשיא לבנון מאשים את המוסד בהתנקשות באיש עסקים לבנוני באנגולה

אתמול דווח כי שלושה גברים ירו מטווח קצר באיש העסקים אמין בכרי סמוך למפעל שבבעלותו. לפי נשיא לבנון, יש מידע לפיו ישראל עומדת מאחורי ההתנקשות

ג'קי חורי - צרובה
ג'קי חורי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ג'קי חורי - צרובה
ג'קי חורי

על פי דיווח בערוץ "אל-מנאר" של ארגון חיזבאללה, נשיא לבנון מישיל עאון האשים היום (רביעי) את המוסד הישראלי בהתנקשות באמין בכרי, איש עסקים לבנוני הפועל באנגולה. עאון טען שהרשוית בלבנון עוקבות אחר החקירה - לרבות משרד החוץ, וכי יש מידע לפיו המוסד עומד מאחורי ההתנקשות.

אתמול דיווח העיתון הלבנוני "א-נהאר" שבכרי, 37, נורה למוות בעת שנסע ברכבו בכביש עפר לאחר שביקר במפעל לייצור רהיטים שבבעלותו. לפי הדיווח, שלושה גברים ארבו לו וירו בו מטווח קצר והוא הובהל לבית חולים, שם נקבע מותו. בדיווח לא נמסרו פרטים אודות המתנקשים אך הם הוגדרו פעילים בכנופייה לגניבת רכבים. משרד החוץ הלבנוני מסר כי ראש הממשלה סעד אל-חרירי הורה להגביר את הקשרים עם הרשויות באנגולה כדי לגלות במהרה את זהות המתנקשים.

בכרי יצא לאפריקה בגיל צעיר ועסק בתחומים רבים, בין היתר רהיטים, כלים סניטריים ומילוי בלוני חמצן. לא הוזכר כי הוא פעיל בארגון כלשהו. אחיו שהתראיין לתקשורת לא ציין את האפשרות שחוסל על ידי ארגון ביון כלשהו או על ידי המוסד.

נשיא לבנון מישיל עאון. לפי דיווח,המתנקשים הוגדרו כפעילים בכנופייה לגניבת רכבים
נשיא לבנון מישיל עאון. חרירי הורה להגביר את הקשרים עם אנגולה כדי למצוא את המתנקשים

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ