שגעון "הגנגנאם סטייל" הגיע גם לבחירות לנשיאות ארה"ב

גולשים העלו לרשת פארודיות מושקעות של המועמדים לנשיאות הרוקדים את סגנון הריקוד המדבק שהמציא הראפר הקוריאני פסיי. בינתיים רומני מנצח במספר הצפיות

נטשה מוזגוביה
כתבת "הארץ" בארה"ב
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נטשה מוזגוביה
כתבת "הארץ" בארה"ב

שגעון "הגנגנאם סטייל" - סגנון הריקוד המדבק שהמציא הראפר הקוריאני פסיי - הגיע גם למערכת הבחירות לנשיאות ארצות הברית. בימים האחרונים הופיעו שתי פארודיות מושקעות בהן מככבים הנשיא ברק אובמה והמועמד הרפובליקאי מיט רומני הרוקדים את ריקוד "הגנגנאם סטייל". כרגע "רומני סטייל" מנצח בגדול את "אובמה סטייל" עם יתרון של כמיליון צפיות יותר.

הסרטון "אובמה סטייל", משאיל ביטוי שטבעה מושלת אלסקה לשעבר שרה פיילין, "hopey-changey", כשתהתה בארסיות כיצד סיסמאות התקווה והשינוי של אובמה מבחירות 2008 עבדו עבור האזרח מן השורה.

הסרטון "רומני סטייל" נצמד יותר לתסריט המקורי ומתהדר גם בשחקן החיזוק - פארודיה על המועמד לתפקיד סגן הנשיא פול ריאן המפזז בחליפה צהובה ומבטיח לפגוע בזכויות הגמלאים. ריאן גם מתייחס ללא מעט טענות שהועלו כלפי רומני (באחת הסצנות "רומני" מדביק נייר עליו כתוב "47%" על גב המלצר - רמז להתבטאות המזלזלת של רומני על 47% מהאמריקאים שאינם משלמים מסים, שהוקלטה בסתר במאי בארוע גיוס תרומות).

"רומני סטייל" (מתוך יוטיוב)

"אובמה סטייל" (מתוך יוטיוב)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ