מורן שריר | למה?

"האח הגדול", ערוץ 2, 21:10

מורן שריר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מורן שריר

בגלל שלא באמת משנה מי יזכה. בגלל שלאף אחד מהם לא מגיע. בגלל שהם כולם ראויים להפסד. בגלל שהליהוק כשל. בגלל שאדם כמוני לא מצא אף דייר להזדהות אתו. בגלל שגם כשניסיתי לא הצלחתי לחבב אף אחד מהם. בגלל המינון הבלתי נסבל של פרחים. בגלל שכמעט אף דייר לא הביא אתו ערך מוסף. בגלל שאלה שכן הביאו, היה להם ערך מוסף בלתי נסבל. או סתם אופי מעצבן. בגלל שהעונה הזו הפכה את רפיון השכל לתכונה נערצת. בגלל שלא ראיתי העונה שום קונפליקט בסדרי הגודל שהכרנו, לא שפרה - בובליל ולא סער - אלירז. בגלל שאני זוכר את מנחם בן ואמיר פיי גוטמן ואני מתגעגע. בגלל שלא היו רגעים היסטריים. או מעניינים. בגלל שבעצם היה רגע אחד כזה, כשליהיא ראתה את האקס שלה מגיע לתוכנית אבל אז ההפקה השתפנה ולא נתנה לו להיכנס לבית. כי היה להם סיכוי לעשות משהו מעניין בעונה הזאת והם ויתרו. בגלל שהם פחדנים. ומתחסדים. בגלל שהם הפילו את ההחלטה על הדיירים וסירבו לקחת עליה אחריות. שוב, בגלל שהם שפנים.

בגלל שגם אחרי שהם ראו שהעונה הזאת לא מתרוממת, הם כשלו מלהושיע אותה. בגלל שהם לא ניצלו את כניסת הדיירים החדשים בשביל להרים את הרמה או את העניין. בגלל שהם הכניסו דיירים לא מעניינים ולא מגוונים. בגלל שכמעט אף משימה לא הצליחה לנער את הבית מהתרדמת. בגלל ששילמתי על ערוץ 20 וקיבלתי שומר מסך של סתם אנשים רובצים בג'קוזי. בגלל שאם כבר היו שם רגעים מעניינים אז הצילום נקטע כדי לשמור חומרים לשידור של רביעי ושבת. בגלל שהשידורים של רביעי ושבת היו ריקים מתוכן. בגלל שבאמת לא קרה כלום. בגלל שהשידורים היו מנופחים ופומפוזיים. בגלל שבניגוד לעונות קודמות לא היתה הצדקה עניינית לכך. בגלל שאסי עזר מעצבן כשהוא אומר "מאקווווו". וכשהוא רוקד עם שקופית הפרסומת. וכשהוא נלהב מדי ומקים מהומה רבה על לא מאומה. בגלל שארז טל נראה משועמם וחסר עניין בתוכנית. בגלל שהוא מחכה שהמונית תיקח אותו הביתה. בגלל שבזבזתי שעות מהחיים שלי על התוכנית הזאת. בגלל שזכרתי שגם לעונה הקודמת לקח זמן להתרומם. בגלל שהפעם זה לא קרה.

בגלל הניסיון של קשת לפמפם את העונה הזאת בכוח. בגלל האינפלציה במשדרים נלווים לאורך השבוע. בגלל שזה משדר מצוקה. בגלל שהם יודעים שהפעם הם פישלו. בגלל שהרייטינג הגבוה לא מסגיר את העובדה שהעונה לא תפסה בציבור. בגלל שהיא היתה משעממת. בגלל כל זה ועוד קצת, אני לא מתכוון לצפות בגמר "האח הגדול" השבוע.


האח הגדול. בגלל שאף דייר לא הביא אתו ערך מוסף

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ