איפא"ק קני אותי

בעז גאון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בעז גאון

אני, בעז גאון, בהיותי בריא ברוחי ובעל דעה צלולה, מציע את עצמי למכירה לאיפא"ק. אם יסרבו, אני מעניק לשלדון אדלסון זכות סירוב שנייה. את איברי הפנימיים, בכל מקרה, אני מגיש בחינם, כמחווה בונה אמון, לבכירי הימין האמריקאי. אלה הרואים בישראל סוג של נבוט פוליטי, גורמט עם שבעה מיליון תושבים, כדור סקווש שאפשר להטיח בקיר שוב ושוב. כי אנחנו הרי לא מרגישים כאב, וזה כל ייעודנו - לשמש כדור משחק באיזה "ג'ים" אקסקלוסיבי של לוביסטים רפובליקאים, רגע לפני הסאונה והקוקטיילים.

אני מציע את עצמי למכירה אף שהוזהרתי, על ידי פרקליטי, כי מדובר בצעד בלתי חוזר וכי רב הסיכוי כי אמצא את עצמי, בכינוס הבא של "ישראל היום" ו/או במפגש המחזור הבא של בוגרי הבית הלבן של ג'ורג' בוש הבן, השותפים במימון הימין הישראלי (דניאל פייפס, אליוט אברהמס), עירום וכפות ועם תפוח בפה על מגש מכסף, שלתוכו נחרט דיוקנו של ארווין מוסקוביץ'.

אני עושה זאת כי אני רואה את הנולד, מקדים את המאוחר, מודע לכך שאחוז ניכר מהתקשורת הישראלית כבר נמצאת בבעלותם של אנשי ימין אמריקאים (רון לאודר, אדלסון); וכי אחוז ניכר מהמימון של מועצת יש"ע כבר מגיע מאנשי ימין אמריקאים ("הקרן המרכזית לישראל", בניהול משפחת מרכוס מהשדרה השישית, המשמשת צינור מזומנים ל"אם תרצו", "נשים בירוק" ו"צבא ישע"); וכי בירושלים פזורים "מכוני מחקר" הממומנים על ידי אנשי ימין אמריקאים, שמטרתם לספק עבודה לאנשי ימין ישראלים; ובעיקר כי ל"אוהבי ישראל" האמורים, האוהבים בעיקר לעמוד בחזיתו של דגל כחול-לבן בגודל קיר, אין עניין בשיפור החינוך בישראל, בשיפור הדיור בישראל, בשיפור הבריאות בישראל, בשיפור התרבות בישראל, בשיפור התשתית בישראל, בשיפור המדע בישראל. אין להם עניין במשפט הישראלי, במתחים המקומיים של דת ומדינה, במתחים המקומיים בין עניים ועשירים, בין גברים ונשים, בין יהודים וערבים ובין לבנים ושחורים. אין להם עניין, בקיצור, בכל מה שמדיף ריח של "ירושלים של מטה", שאינה ניבטת מהלובי של קינג דייוויד או מבין עצי הדובדבן המרשרשים לעת סתיו על גדות הפוטומאק. ישראל שלי. להבדיל מ"ישראל שלי", זו שהוקמה ומומנה על ידי מועצת יש"ע, שממומנת בין היתר על ידי הימין הנוצרי.

אני צועד בדרך זו כי הבנתי שעצם קיומי וקיומם של ילדי, ישראלים מאז ומעולם, מעכיר את האילוזיה המתוקה שהישראלים הם גפרורי עץ הבונים יחד מודל אדיר ממדים של תיבת נח. את האשליה כי ירושלים אינה אלא עבודת יודאיקה שעלתה 30 אלף דולר בדיוטי פרי של ציריך. שעל כן אפשר לקרוא להפצצת איראן מדאלאס. ולחיסולה של הדמוקרטיה הישראלית ממיאמי. ולסיפוח יהודה ושומרון מלאס וגאס.

אה, ויש עוד סיבה: השמאל היהודי האמריקאי לא יזרוק לעברי סנט. לא סטיוון ספילברג, ולא רוב ריינר, ולא ברברה סטרייסנד, לא הארווי ויינשטיין ולא המיליארדרים היהודים הליברלים. הם פועלים למען המפלגה הדמוקרטית, אבל לא נוגעים בסוגיה הישראלית. מבחינתם ישראל לא שווה פאקינג דיים, כמו שאומרים. אחרת מישהו מהם היה נותן פייט.

Read this article in English: AIPAC, buy me!

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ