המיילים הסודיים של חברת חשמל

בעז גאון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
בעז גאון

מאת: ההנהלה אל: יועץ התקשורת

בוקר טוב. אני קורא בעיתונים על אברהם נתן (פחחחח) הדירקטור השני שלנו שמתפטר תוך שבועיים. הוא אומר שאנחנו "השריד האחרון של האוליגרכיות הממשלתיות", ושאין לנו את הכלים לחלץ את עצמנו מגירעון של 60 מיליארד שקל, וכל זה אחרי שהוא אכל פה בורקסים בשלושה מילויים במשך שנתיים.

אני מבקש לשלוח הודעה לעיתונות במיידי לפיה אנו עושים קיצוץ משמעותי של 500 מיליון שקל בהוצאות, ושבגלל זה העלינו את מחיר החשמל לצרכן ב-13% ושמיצים טבעיים אנחנו חייבים להגיש בישיבות הדירקטוריון, כי מדובר בשוק תחרותי ובשוק הפרטי מגישים שייקים. בנוסף, אני מבקש להזמין את נתן לשיחה אישית. השיחה תימשך סופשבוע ואני מבקש לקיים אותה במלון הבוטיק "ממילא".

מאת: ההנהלה אל: מנהל החשבונות

ידידי, יקירי, אח ורע, חתיך. אני מעלעל בדפי חשבון הנאמנות שאנו מחזיקים לטובת חלוקת הטבות לעובדים ושי לחגים, ומבחין שהצטבר שם סכום של 2.1 מיליארד שקל. כידוע לך, משרד האוצר (פחחחח) התנה את שותפותו בתוכנית הסיוע בכך שנשחרר 550 מיליון שקל מהחשבון הזה. אני מבקש שתשלח במיידי מכתב לאוצר, עם עותק לעורך עיתון העובדים, המתריע על צביעות והתחנפות למופרעים האלה מרוטשילד, שגם ככה בקושי משתמשים בחשמל. הרי רק לפני כמה ימים אישרו לנו ברשות החברות להעלות את דירוג הבכירים ב-14 אלף שקל (מישהו פישפש אי-פעם בכיסים של רוטנברג?!?). אז או שרשות החברות התנתקה ממשרד האוצר ונהפכה ליישות עצמאית, או שמשרד האוצר סובל מהפרעת אישיות. מאחל לך המשך יום נעים וחופשה נעימה במלון "ממילא". מצורפות הקבלות של הוצאות החודש, 42 אלף שקלים.

עשו לנו לייק בפייסבוק וקבלו את מיטב המאמרים ישירות אליכם

מאת: ההנהלה אל: עצמי

בשנה האחרונה פרשו מהחברה: עמוס לסקר, מנכ"ל (אחרי סדרת גיוסי חוב שקשורים לנו מסביב לצוואר כמו עוגן סביב צווארו של אדם טובע); אברהם נתן, דירקטור; שמעון אקהויז, דירקטור (בגלל ניגוד עניינים עם אי.די.בי); אחרים. החברה ממשיכה לעלות בלהבות ולשרוף את חשבונות הבנק של הצרכנים, וכל זה מצריך מחשבה אחת בוערת - מה אני עושה אחרי חברת חשמל? אפשרויות: מנכ"ל באי.די.בי, מנכ"ל בחברה לישראל, לוביסט של חברת חשמל, לוביסט של אי.די.בי, לוביסט של החברה לישראל. בעדיפות שנייה: מורה בבית ספר, אח בבית חולים, יו"ר תנועה חברתית למען ישראל טובה יותר (אני אוהב להצחיק את עצמי, במיוחד כשמסביב עצוב).

מאת: ההנהלה אל: יו"ר ועד העובדים

ידידי, יקירי, אח ורע, סמל. בתקופה קשה כזו של גירעון מצטבר, אני רואה משנה צורך לעודד את המצוינות בקרב העובדים כדי להבטיח שהטובים ביותר יישארו אתנו ולא יעזבו משיקולים אגואיסטיים בזויים לחברות כמו אי.די.בי והחברה לישראל. לפיכך החלטתי לחלק "שכר עידוד" לעובדים המצטיינים, ואני מצרף את הרשימה שהומלצה על ידך. היא מונה 3,300 עובדים.

מאת: ההנהלה אל: אמא

אמא היקרה. קיבלתי את מכתבך בנוגע לחשבון החשמל האחרון שלך. אכן כן, 1,200 שקל על שימוש של חודשיים. המצב קשה. זה בגלל המצרים. תלבשי טרנינג.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ