שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל

אין עתיד בלי הערבים

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
עודה בשאראת

"בלי חירות ובלי מק"י", שירטט דוד בן גוריון את גבולות ממשלתו. זה היה בעבר הרחוק. היום הגבולות השתנו, והשרטוט החדש של יאיר לפיד הוא "בלי ערבים ובלי חרדים". הפסילה בעבר היתה, למרות הכל, על בסיס פוליטי-אידיאולוגי; היום הפסילה היא על בסיס אתני. והעתיד עוד לפנינו, עתיד הגזענים.

לא ברור למה צריכים השבעים לדבר על העתיד; העשירים צריכים לחיות את ההווה ולא לחכות לעתיד. הציפייה לעתיד מתאימה יותר לסובלים, לאלה שההווה שלהם שחור משחור והם חולמים על עתיד ורוד יותר. אך מפלגת הלבנים מפקיעה גם את החלום. לא רק ההווה שייך ללבנים השבעים, גם העתיד שייך להם.

בעולם האחווה שלפיד ג'וניור יוצר, שבו אין שמאל וימין, אוכלוסיות שלמות נשארות על המדרכה. זה עולם מעוות, כמו בימי הביניים, עולם של פיאודלים ונתינים. בעולם הזה שולטים אלה שנבראו בצלמו, ולמעמד הנתינים נשאר רק לחזר על הפתחים. ספרטקוס של תחריר ורוטשילד לא יסכים לזה, מהפכה חדשה בדרך.

התוהה הממורמר, התמה היכן הכסף - רק יסתכל על עצמו ועל סביבתו, ויידע היטב את התשובה. ואם יחפש טוב - ימצא את הכסף מונח ב"נטל" שהוא רוצה להטיל על הציבור הערבי, שנהיה כולנו שותפים למפעל הגזל. הנטל הזה איננו שלי ולא של שום דמוקרט, ושאלת "איפה הכסף?" מתאימה למי שבשורת העתיד שלו יצאה מאדמה נגזלת.

הנציג הלבן של העתיד לא יאמר חלילה שהוא נגד הערבים, זה לא פוליטיקלי קורקט, אך הוא יגיד בטון מזלזל, שהוא לא ירכיב גוש חוסם עם חנין זועבי. אם כך, מברוק על לפיד ועל הקואליציה עם זאב אלקין ומשה פייגלין הלבנים. חברת הכנסת זועבי, לפחות, אינה מנסה להעביר חוקים גזעניים בכנסת. זאת ועוד, ההכללה שכל הערבים הם "אחמד" היא ביטוי פרימיטיבי, שכבר עבר מן העולם. כמו ההכללה כלפי היהודים בימים הרעים, ששרידיה מבצבצים עד היום. זה כבר מחליא. ההישג של לפיד לא היה שווה כלום, בלי ה"אחמדים" הללו. בלי 11 הח"כים הערבים, גוש המרכז-שמאל היה מקבל 48 מנדטים. מתברר, שבלי העבדים אין שום עתיד להישג העצום של האדון לפיד.

בניגוד להערכות, האזרחים הערבים פקדו את הקלפיות בהמוניהם. הם יודעים, שאת הגזענות, גם הלבנה, יהדפו במאבק אקטיבי ולא בישיבה על הגדר. ואולי יאמרו ידידי, הערבים והמתקדמים היהודים, הנה, אמרנו לך; המרכז-שמאל רק קיבל את מה שרצה, וכבר מפנה לנו את גב.

ובכן, התשובה שלי היא, שדווקא בגלל זה הערבים והדמוקרטים היהודים נדרשים למלא את כל המרחבים. כך שבכל בוקר, בכנסת למשל, ייתקל האדון הלבן ב-11 "אחמדים", ובעוד "זהבות" מתקדמות ובעוד "בוזגלו" מזרחים - אלה שהאדם הוא במרכז מעייניהם, לא צבע עורו. כך שהאדון הלבן יופתע מדי יום להיווכח עד כמה הוא חלול.

שאנחנו נתחפף? את התענוג הזה נעניק לגזענים.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ