יאיר נתניהו התבטא כאחרון הזנאים

הגדרת חשפנית כ"זונה", התרברבות בכסף שבוזבז על ריקודי לאפדאנס וההצעה "להעמיס מלצרית" - כל הנשים סביב בנו של ראש הממשלה הן בבחינת נשים בזנות, שאותן ניתן לשדל, לקנות ולהשכיב

ורד לי - צרובה
ורד לי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
ורד לי - צרובה
ורד לי

בהקלטה שנחשפה בחברת החדשות בה תועד יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה, בליל הוללות רווי אלכוהול, נע בין מועדוני חשפנות יחד עם חבריו - בנו של טייקון הגז קובי מימון ורומן אברמוב, כשהוא מלווה במאבטח ומשתמש ברכב שרד הממומנים מכספי המדינה - התגלה לציבור הרחב שיח בוטה, מחפיץ נשים ומביש על הקשר ההדוק שבין חשפנות ותעשיית הזנות.

עורך הדין יוסי כהן ניסה לרכך את הביזיון ולהגדיר זאת כ"דברים שנאמרו בצחוק לפני שנתיים וחצי בין צעירים בבילוי עם אלכוהול" - אך האמת היא שנתניהו ג'וניור בפורום המקוון של לקוחות הזנות וחשף לציבור הרחב שיח הממשיך ומתענג פעמים רבות על הניצול הנעשה במועדוני החשפנות גם לאחר היציאה ממנו. בנו של ראש הממשלה אמר "זה היה בשביל הזונה", נחשפה ההתעסקות וההתרברבות בכסף שבוזבז על ריקודי הלאפדאנס ובמועדון על החשפניות (שבפועל מרפד את כיסי ארגוני הפשיעה), ההשתחצנות במספרי הטלפון של החשפניות, והצעה "להעמיס מלצרית" - כל הנשים מסביבו הן בבחינת נשים בזנות שניתן לשדל, לקנות ולהשכיב. בלהט השיחה נתניהו ג'וניור אף הציע למימון ש"יסדר לו" את חברתו לשעבר, הרהר בקול כאחרון הסרסורים שהוא צריך "לסדר אותה לכולם" והוסיף: "אני סוגר את כל החוב".

הקלטת הבילוי של יאיר נתניהו:  |  |  |  | 

הבחילה מדבריו של נתניהו מתעצמת לנוכח הניצול הקיים במועדוני החשפנות, ביזוי הנשים והנזק הנגרם לנשים הלכודות בעולם זה. רק בתחילת החודש שעבר התקיים בוועדת המשנה למאבק בסחר בנשים בזנות דיון תחת הכותרת: "מועדוני חשפנות - זנות בתחפושת". בדיון צוין כי פרקליט המדינה שי ניצן בישר לשר לביטחון פנים גלעד ארדן כי — אותו ריקוד שנתניהו הצעיר קיבל לכאורה מחשפנית מכספי חברו מימון. הדיון בוועדה נחתם בדברי יו"ר הוועדה, ח"כ עליזה לביא, שציינה ש"מועדוני החשפנות אינם אלא כסות לתעשיית הזנות המתנהלת במחשכים, וחובתנו לבחון שינוי מדיניות בנושא הן באכיפה והן בחקיקה".

חשוב להבהיר — חשפנות מהווה פעמים רבות שער לעולם הזנות. פרופיל הנשים המגיעות לחשפנות אינו שונה מאלה שנקלעות לעולם הזנות: צעירות שמרביתן בעלות רקע של פגיעות מינית הנמצאות במצוקה כלכלית והן לעיתים בשלבי התמכרות שונים.

מימון: "...400 ליאיר הבאתי לו"
יאיר: "לא, זה היה בשביל הזונה"

יאיר: "אבל אם אתה רוצה אסדר לך את (צונזר, שם של בחורה שהייתה עמו במערכת יחסים)"
מימון: (צוחק) "איך זה?"
יאיר: "אני צריך לסדר לכולם את (צונזר) אני סוגר את כל החובות"

יאיר: "אחי, אבא שלי עשה לאבא שלך אחלה עסקה אחי, נלחם, נלחם בכנסת בשביל זה אחי"  
מימון: "מה?"
יאיר: "אחי, אבא שלי סידר לך עכשיו 20 מיליארד דולר הצגה, ואתה לא יכול לפרגן לי ב-400 ש"ח?"

בימים בהם עולה שאלת , ראוי לדון האם עלינו כחברה לממן את הבילויים השערורייתיים והמפוקפקים של יאיר נתניהו, המפרנסים פעמים רבות ארגוני פשיעה? והאם כספי הציבור צריכים להיות מותווים לאבטחת בנו של ראש הממשלה כשהוא שוהה במועדון חשפנות?

תיעוד הבילוי של נתניהו במועדוני החשפנות והשיח המחפיץ חושפים בפומבי את הריקבון העמוק, הגינונים הראוותנים והריקנים ואת ההשחתה האישית של יאיר נתניהו. ח"כ אורן חזן, שתחקיר חברת החדשות חשף שניהל קזינו בבורגס, , ניסה להלבין את שמו כשהגיש באפריל 2017 הצעת חוק הקוראת "לאסור צריכת זנות באופן מוחלט ולתת לנפגעות הזנות כלים ראשוניים לשיקומן עם כניסתן לאחת ממסגרות השיקום". אין לדעת, אולי דווקא התיעוד המביש של יאיר נתניהו יגרום לראש הממשלה לנסות ולנקות את שם המשפחה ולהאיץ את קידום החקיקה להפללת לקוחות ושיקום נשים בזנות, המעוכבת ומוקפאת במשרדה של השרה איילת שקד.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ