חייבים לדלל אוכלוסין? קחו את הצעירים

ב. מיכאל-צרובה
ב. מיכאל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מתוך הסרט "הסנדק"
"הסנדק". אם דווקא הצעירים ימותו, ראשי משפחות הפשע, קשישים ברובם, ייאלצו לעבור לדיור מוגןצילום: ללא קרדיט
ב. מיכאל-צרובה
ב. מיכאל

בעניין עמוק, ואפילו באהדת־מה, אני עוקב אחר הדיון המלומד וכבד הראש שמתנהל לאחרונה בתקשורת סביב הצורך הדחוף בהשמדת זקנים.

עצם הרעיון של דילול אוכלוסין הוא עתיק מאוד והגיוני מאוד. הרי לעתים נעשה תיחזוק האוכלוסייה יקר מדי או מסובך מדי, ואין מנוס מלבער מתוכה את הסיגים ואת המזיקים. ישראל, כך אומרים, כבר די קרובה לנקודה הזאת. עוד מעט־קט והיא תיאלץ להכריע בלב כבד מי בקיצו ומי לא בקיצו.

המחשבה הבנאלית, הצפויה והקלישאית, נוטה כמובן לביצוע גֶרוֹנְטִיסָייד, המינוח המדעי לחיסול זקנים. לכאורה זהו הפתרון המתבקש. הישישים הם הרי עול, עתידם מאחוריהם, תיחזוקם יקר, תרומתם דלה, הם לא רואים טוב וגם משתינים המון. יהיה נחמד להיפטר מהם.

ואולם, יש פתרון מקורי יותר, ולטעמי גם מוצלח הרבה יותר. אין בו חלילה חריגה מעקרונות היסוד המבורכים של תורת הדילול למטרות השבחה וחיסכון. יש רק שינוי קטנטן, כמעט מינהלי, בנוהל הביצוע: במקום להרוג את הזקנים, יש להרוג את הצעירים.

היתרונות הטמונים בהתפגרותם של צעירים (חולים, נשאים, מבוּדָדים, או סתם) גדולים לאין שיעור מן היתרונות הגלומים בקטל זקנים. להלן רשימה חלקית מאוד:

1. מספר הצעירים גדול בהרבה ממספר הזקנים. ממילא הם צורכים הרבה יותר משאבים, שירותים, מזון, דלק וימי אשפוז. ביעורם מן העוֹלם יקל הרבה יותר על הקופה הציבורית.

2. הצעירים, מחמת מוחם הטרום־מפותח, אחראים למרבית מעשי הטיפשות בעולם. יש מעט מאוד ישישים הקופצים באנג'י, מצלמים סרטוני "טיקטוק", מתנדבים ליחידות־עילית, נהנים מפיצוח ברכיים, או מתמכרים לבולשיט הקדוש של כל מרננדי־רבננדי־יושי־פישי־חנטרישי.

3. הפשיעה תצטמצם. הוכח כי רוב חוטפי הארנקים מקשישים הם צעירים. לעומת זאת יש מעט קשישים החוטפים ארנקים מצעירים. ישישים גם מתקשים ברכיבה על אופנוע לצורכי ביצוע חוזה חיסול, ומחמת מחסור בחיילים גברתנים תיסגרנה כמעט כל משפחות הפשע. ראשי משפחות הפשע, קשישים על פי רוב, ייאלצו לעבור לדיור מוגן.

4. מיעוטם של מתגייסים צעירים יביא לצמצום מספר המלחמות המיותרות ולהתנהלותן הנינוחה יותר. גם נוער־הגבעות יחדל להתקיים, ואת מקומו יתפסו קשישי־הספסלים.

5. ילדים בני 0–14 (שלא נפגעים מן הקורונה) יגודלו ויחונכו על ידי סבא וסבתא. ערובה לחינוך משובח בהרבה מן החינוך שיעניקו להם הוריהם הטמבלים שהתרבו בגיל 19.

6. צעירים קונים כ–98.47% מכל הגאדג'טים הדביליים, המיותרים והאופנתיים. בהסתלקותם הם יגזרו פשיטת רגל מבורכת על יצרני כל הזבל הזה. גם טוויטר, אינסטגרם, פייסבוק, ווטסאפ ודומותיהן יגיעו סוף סוף לכינוס נכסים.

7. צעירים מעורבים בתאונות דרכים הרבה יותר מכל קבוצת אוכלוסין אחרת. דילולם יביא בהכרח גם לצמצום מספר התאונות.

8. ובעיקר: כמות הדציבלים ביקום כולו תצטמצם ב–75% לפחות. וזה לבד שווה את כל המבצע.

אפשר כמובן להוסיף עוד ועוד נימוקים. ציבור הקוראים הקשישים מוזמן לעשות זאת במו־מוחו. רק סקטור אחד יש להחריג מן הסידור החדש. סקטור שהוא רעיל וממאיר בכל גיל. בקרבו מותר להניח לקורונה להשתולל. לא אפרט באיזה סקטור מדובר. השב"כ יודע איפה אני.

רק הבהרה קטנה: האמור לעיל לא מתייחס בשום פנים ואופן לִבְנִי, לִיחִידִי, אֲשֶׁר אָהַבְתִּי (וממשיך לאהוב).

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ