הפועל תל אביב: ערן זהבי והצל

אתמול הדאבליסטית פינתה את הבמה להפועל תל אביב החדשה: גליל בן שנן, שהר, אבוטבול, טועמה, תמוז. וערן זהבי כמובן

אלון עידן
אלון עידן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אלון עידן
אלון עידן

5-0 קליל, וכמה כאבי ראש. מקור כאבי הראש: הדאבליסטית מהעונה שעברה. מה נשאר ממנה: רק ערן זהבי. כל השאר, צל. מאחר שלצל הזה נוספו השנה טוטו תמוז, בן שהר, סלים טועמה ובאופן מעשי גם שי אבוטבול, המצב עדיין סביר: מקום ראשון בליגה פלוס (עכשיו כולם ביחד:) "הופעה מכובדת בליגת האלופות". אבל הדאבליסטית מהעונה שעברה, ההיא, המקורית, הספקטקולרית - ההיא אינה עונה.

מי היה לנו שם: גילי ורמוט. מה קורה עם גילי ורמוט. לא קורה עם גילי ורמוט. הוא מסתובב באזור, פס פה, פס שם, אתמול אפילו בישול נונשלנטי. אבל גילי ורמוט, איפה גילי ורמוט? נדמה לי שהוא חזר לעצמו. כלומר, הצליח להשתחרר מהיציבות שתקפה אותו בעונה שעברה. עכשיו הוא מרגיש בנוח: בא ונעלם, תלוי בכיוון הרוח.

דדי בן דיין. מה קורה עם דדי בן דיין. לא קורה אתו כלום. פציעה פה, פציעה שם, ואופס, חלפה עונה. אתמול ראיתי אותו עולה פעם או פעמיים. יופי, תודה. בן דיין משחק במקביל לעונה הזאת, הוא עדיין לא נכנס פנימה. ספק אם כבר ייכנס.

אביחי ידין, מה קורה עם אביחי ידין. אתמול הוא נכנס כמחליף. מקבל כדור, מוסר אחורה. מקבל כדור, מוסר הצדה. מקבל כדור, מאבד. אתה מתחיל לתהות: כל הקטע הזה של "מקבל כדור" הכרחי?

איתי שכטר חוזר אחרי פציעה. טענות אין, אבל בינתיים גם שכטר אין.

עוד ברשימת המלאי: עמרי קנדה, שכבר יודע שדני בונדר לא רלוונטי - אפשר לחפף; ביוואן פרנסמן, שיודע שדגלאס דה סילבה לא רלוונטי - אפשר להירגע (כלומר להיבהל); וינסנט אניימה, שיודע שזה קטן עליו - אפשר לנסוע לחתונה (מזל טוב).

אתמול הדאבליסטית פינתה את הבמה להפועל תל אביב החדשה: גליל בן שנן (יש בו משהו), שהר, אבוטבול, טועמה, תמוז. וערן זהבי כמובן.

מקור כאבי הראש של גוטמן: כבר תחילת ינואר ויש קבוצה שצריך לחבר מחדש. כל הג'אז הזה ועדיין 5-0 קליל. זה אומר שני דברים: גם צל של הפועל תל אביב יכול להיות שווה אליפות בליגה הזאת. ושהפועל חיפה היא בעיקרון אוסף של פראיירים.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ