משה הרוש

באיחור של שבוע הוצג אתמול דגלאס דה סילבה כשחקן רד בול זלצבורג. "אני מקוה לצאת לדרך חדשה ולהשאיר מאחור את החוויות הקשות", אמר השחקן, "עכשיו הראש שלי רק בכדורגל". בעוד שבועיים אמור הבלם הברזילאי לשוב לישראל ולהתייצב לדיון בבית המשפט, כעד המרכזי של התביעה נגד לירון זרקו.

ביום חמישי שעבר הגיע דה סילבה לעימות מול זרקו ביחידה הכלכלית של המשטרה. "יצאתי החוצה", אמר דה סילבה בעימות שדבריו הגיעו לידי "ספורט הארץ", "הוא (זרקו) היה בתוך הג'יפ. עשינו סיבוב בשכונה. ואז הוא אמר לי שאני צריך להביא לו 400 אלף דולר. הסכמתי להביא לו את הכסף, פחדתי (...). אמרתי שאין לי את הכסף, אני הולך לחתום בזלצבורג ואקבל מענק של 150 אלף יורו ואחרי זה כל חודש אני מביא לו 20 אלף דולר. התקשרתי לחבר והזמנתי מאבטחים הביתה כי פחדתי מלירון. פחדתי שהוא יבוא עם חברים".

זרקו, שבינתיים צירף לצוות ההגנה את עו"ד אלי כהן, הכחיש את טענותיו של הבלם ואת האישומים המיוחסים לו לסחיטה באיומים. "אין לי תמונות של דגלאס", אמר זרקו, "אמרתי כמה דברים, הוא הבין אותם לא נכון. לדעתי מישהו כיוון אותו והסית אותו נגדי לספר דברים לא נכונים. לא דרשתי כסף, יש לו זמן לחזור בו ולשחרר אותי".

דה סילבה, שמיוצג על ידי עו"ד אבי חימי, קיבל שלשום את דרכונו אחרי שחמישה מחבריו להפועל תל אביב הסכימו לחתום על ערבות להתייצבותו לדיוני בית המשפט. הבלם, כך מתברר, פנה ראשית להנהלת הפועל ולראשיה, מוני ומשה הראל, אך אלה סרבו לערוב לו. גורמים במועדון טענו כי סיבת הסרוב היתה שאנשי הפועל "לא היו משוכנעים שדה סילבה אכן יגיע לישראל בכל זמן שיידרש לכך", לדבריהם. מהפועל נמסר בתגובה: "דגלאס מעולם לא פנה למוני או למשה הראל".

קייבו האיטלקית הציעה מיליון יורו וחצי על מחצית מכרטיסו של איתי שכטר, אך מוני הראל סרב להצעה. סוכנו של שכטר, רונן קצב, צפוי להיפגש עם הראל, במטרה לקדם את העסקה ולדרוש את שחרורו המיידי.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ